fbpx

Ці три знаки Зодіаку, за підрахунками астрологів, вважаються довгожителями. Хто ж вони, ці везунчики?!

Ці три знаки Зодіаку, за підрахунками астрологів, вважаються довгожителями. Хто ж вони, ці везунчики?!

Практично кожна людина хоче знати, що приготовлено їй зірками. Ось декілька знаків Зодіаку, які проживуть довше за інших, як вважають астрологи.

Астрологи вважають, що між датою народження і тривалістю життя є певна залежність.

Лев

Представники цього вогняного знаку від природи сильні духом і тілом. Подолання перешкод і життєвих негараздів є стимулом для цих людей, а не приводом для депресії. Коли вирішується одна проблема, Лев із захватом береться за вирішення іншої, а іноді хапається за безліч справ відразу. Лежати на дивані і віддаватися порожнім мріям – це не для нього. Представники цього знака розумні і розважливі, вони стежать за своїм здоров’ям і прислухаються до свого організму.

Скорпіон

Скорпіон – найбільший везунчик серед всіх знаків Зодіаку. Небезпечні хвороби і події обходять їх стороною. Цей знак не відрізняється міцним здоров’ям і любов’ю до здорового способу життя, але їх живучість і великий запас життєвих сил дарує їм довголіття.

Водолій

У Водолія величезний запас життєвої енергії. Представники цього знака вміють прислухатися до свого організму і лікувати себе самостійно. Вони терпіти не можуть лікарні, ліки і лікарів, до яких звертаються тільки у випадку крайньої потреби. З душевними проблемами Водолії також розбираються самостійно, копаючись в собі і розкладаючи думки по поличках. Вони мудрі і раціональні, мають гарну інтуїцію.

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page