fbpx
гороскоп
Ці знаки Зодіаку не переживуть, якщо у “сусіда” справи йтимуть краще за них самих. Вони дуже ревно до всього ставляться. З  ними варто бути обережними

Ці знаки Зодіаку не переживуть, якщо у “сусіда” справи йтимуть краще за них самих. Вони дуже ревно до всього ставляться. З ними варто бути обережними

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які постійно комусь заздрять. Їх дратують успіхи інших людей. Більш того, через це вони можуть вставляти палиці в колеса.

Риби

Риби не переживуть, якщо у когось буде щось краще, ніж у них самих. Вони дуже ревно до всього ставляться. Чужі успіхи сприймають занадто близько до серця. Для них це означає поразку. Більш того, вони ревниві не тільки щодо людей, але і до речей. Вони ніколи не віддадуть своє. При цьому із задоволенням заберуть чуже.

Телець

Тельці також потрапили в список найбільш заздрісних знаків Зодіаку. Вони дуже люблять порівнювати себе з іншими. І хоч це доставляє їм дискомфорт, по-іншому вони не можуть. Часом може складатися враження, що Тельці харчуються негативною енергією.

Близнюки

Близнюки залежні від думки оточуючих. І якщо хтось почне їх з кимось порівнювати, то для цього знака Зодіаку це буде ляпас нижче пояса. Вони дуже ревно ставляться до соціального статусу інших. Також вони заздрять матеріальним успіхам оточуючих.

Фото ілюстративне