fbpx

Ці знаки Зодіаку терпіти не можуть новорічну ніч. 31 грудня вони вважають за краще залишатися вдома

Ці знаки Зодіаку терпіти не можуть новорічну ніч. 31 грудня вони вважають за краще залишатися вдома

Люди під цими знаками Зодіаку володіють настільки спокійним характером, що передноворічний хаос охоплює їх. Їм погано, коли того вечора потрібно піти на вечірку, а не сидіти вдома під ковдрою.

Ці знаки Зодіаку не люблять 31 грудня. Їх дратує те, що інші очікують від них задоволення. Коли вони йдуть на Новий рік, то зазвичай роблять це з примусу.

Ці знаки зодіаку ненавидять новорічну ніч

Представники цих знаків зодіаку в новорічну ніч думають лише про одне: якнайшвидше все покінчити. Їм краще зустріти перехід між старим і новим роком у тиші та спокої. Але найчастіше хтось змушує їх вийти з дому і приєднатися до свята. У глибині душі вони відчувають себе нещасними, але не відмовляються, щоб нікого не образити.

Ці знаки зодіаку 31 грудня вважають за краще сидіти вдома

Люди під цими знаками зодіаку не люблять святкувати Новий рік:

Діва

Діва є одним із найбільш рефлексивних знаків зодіаку. Для неї новорічна ніч — ідеальна нагода подумати про те, що з нею сталося за останні 12 місяців, і які її плани на найближчий час. Тоді сниться усамітнення або спокійна розмова з найближчою людиною. Якщо їй потрібно піти на вечірку того вечора, вона роздратована.

Рак

Рак занадто чутливий, щоб почуватися комфортно в галасливому натовпі. 31 грудня вражений тим, скільки людей проходить по вулицях. Він нервує, коли чує стукіт петард і крики незнайомців. Він волів би сховатися вдома, подалі від усього цього божевілля, сидіти мовчки й читати книжку.

Телець

У новорічну ніч Телець мріє лише про те, щоб добре виспатися. Йому не хочеться танцювати до світанку, він не хоче розмовляти з іншими гостями на вечірці, і він з нетерпінням чекає повернення додому. Його турбує те, що 31 грудня він відчуває тиск, щоб повеселитися. Він не любить нічого нав’язувати.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page