fbpx
гороскоп
Ці знаки Зодіаку в другій половині серпня зустрінуть любов подаровану Богом: Венера вам в допомогу

Ці знаки Зодіаку в другій половині серпня зустрінуть любов подаровану Богом: Венера вам в допомогу

Венера у Леві в серпні 2022 року буде опікуватися Левами, Водоліями та Тельцями. Зараз у їхньому любовному житті може статися прорив, і вони зможуть створити щасливі стосунки.

З 11 серпня 2022 року Венера, планета кохання, перебуває в знаку Лева. Для деяких знаків зодіаку це означає шанс завоювати серце бажаного партнера.

Любовний гороскоп на другу половину серпня 2022 року

Під впливом Венери та Повного Місяця з другої половини серпня увага всіх знаків зодіаку буде зосереджена на Левах, Тельцях і Водоліях. Якщо досі вони відчували себе непоміченими кимось, хто їм небайдужий, їм доведеться змінити свою думку протягом кількох днів. Ваша кохана людина буде думати про вас майже весь час і неодмінно дасть про це знати.

Ці знаки зодіаку можуть зустріти свою любов у другій половині серпня

Представники цих знаків зодіаку, завдяки підтримці Венери, тепер отримають новий шанс заслужити кохання:

Тельці

Тельцю надзвичайно пощастить. Хоча йому може не вистачити сміливості проявити ініціативу в любовних стосунках, він несвідомо скористається законом тяжіння — випадково зіткнеться з коханою людиною і отримає можливість поговорити з нею. Тоді він повинен зізнатися, що думав про неї давно. Він почує гарну, приємну відповідь.

Лев

Багатьом людям тепер сподобається Лев. Деякі шанувальники можуть спостерігати за ним здалеку, тому що будуть відчувати страх від його поведінки. Але він навіть не помітить цього. Він дізнається, що хтось, про кого він думав багато місяців, таємно в нього закоханий. Найближчим часом з’явиться шанс піти на побачення з цією людиною.

Водолій

Зодіакальний Водолій тепер отримає бажаний другий шанс. Якщо за першу половину року йому не вдалося підкорити серце омріяної людини, незабаром у нього буде можливість повторити спробу. Цього разу йому вдасться змусити її закохатися в нього. Все, що йому потрібно зробити, це бути чесним з нею.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua