fbpx
гороскоп
Ці знаки Зодіаку залишають своїх близьких у біді. Вони зникають, коли виникають проблеми. На таких людей не надійтеся – марна справа!

Ці знаки Зодіаку залишають своїх близьких у біді. Вони зникають, коли виникають проблеми. На таких людей не надійтеся – марна справа!

Чоловіки і жінки цих знаків зодіаку не дуже вірні друзі. На них рідко можна покластися.

Ваші друзі з цих знаків зодіаку не будуть з вами ні в горі ні в радості. Будьте готові до того, що у важкі моменти вашого життя вам їх може не вистачити.

Люди цих знаків зодіаку вважаються найгіршими друзями. Вони стають настільки егоцентричними, що часто ігнорують потреби інших. Попросити їх про допомогу нелегко. Вони можуть відмовити і таким чином показати, що їх не цікавлять проблеми рідних.

У володарів цих знаків зодіаку зав’язуються не дуже глибокі дружні стосунки:

Стрілець

Зодіакальний Стрілець дуже образиться, якщо хтось із його друзів проігнорує те, що він хоче  сказати. Коли вона говорить про своє благополуччя, він очікує повної участі іншої сторони. Однак, коли він приходить послухати про проблеми інших людей, його думки тікають. Його увага зосереджена деінде. Стрілець чекає, поки людина закінчить говорити, після чого повертається до цікавої для нього теми.

Овен

Овен може допомогти нужденному лише тоді, коли він зацікавлений у цьому. Якщо він зможе таким чином довести свою силу або показати, наскільки він популярний, він із задоволенням візьметься за справу. Однак найчастіше він повністю їх ігнорує. Він каже людям перестати жаліти себе.

Близнюки

Багато людей злобно кажуть про Близнюків, що вони вибирають друзів, щоб використати їх для чогось. Найчастіше це пов’язано зі створенням певного образу. Тому, коли хтось із близьких у житті Близнюка починає виглядати гірше або більше не може справлятися з життям, його можна кинути без жодних сумнівів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua