fbpx

Ці знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами в квітні 2023 року: вплив зірок попсує декому життя!

Ці знаки Зодіаку зіткнуться з труднощами в квітні 2023 року: вплив зірок попсує декому життя!

Квітень обіцяє бути складним для окремих знаків зодіаку. Небесні зміни принесуть багато напруги.

Квітень зазвичай місяць, наповнений прогнозами та новими амбіціями на майбутнє. Настання весни і оновлення природи дарують бадьору енергію. Тим не менш, впливи зірок, принаймні для деяких знаків зодіаку, дуже ймовірно прийдуть і зіпсують життя.

Дійсно, квітень 2023 року насичений визначними космічними подіями. Вони створять набагато менш стабільну атмосферу. Як часто, не всі відчуватимуть це однаково. Насправді багато хто повинен пережити цей новий місяць без проблем.

З іншого боку, інші можуть зіткнутися з більшими труднощами. Хоча випробування можуть бути важкими в даний момент, у довгостроковій перспективі вони роблять нас сильнішими. Ми побачимо ретроградний Меркурій у Тельці та потужний Молодий Місяць у Овні. Звичайно, це може дещо потрясти! Бути готовим!

Квітень, потрібно знайти новий баланс

Для представників Близнюків квітень обіцяє бути насиченим. Цей знак, правлячою планетою якого є Меркурій, буде нести основний тягар ретроградації в Тельці.

Це не допоможе побачити рожеве життя в центрі подій, які, тим не менш, вимагатимуть холодного розуму. Буде багато чого засвоїти, зробивши великий крок. Проте необхідно мати на увазі, що кінець одного розділу є також народженням іншого.

Близнюки зіткнуться з серйозними питаннями, навіть зі зміною їхньої впевненості в собі. У будь-якому випадку, відпочинок і ретроспектива будуть необхідні, щоб відновитися і рухатися вперед.

Уродженців Діви також чекають труднощі в квітні. Їхні професійні перспективи засмучені зовнішніми подіями. Те, що на папері виглядало як чудова ідея та потенційний успіх, могло обернутися фіаско.

Тому квітень підштовхне жителів Діви повністю переглянути свою копію. Нам доведеться шукати нові рішення на майбутнє. Для цього спочатку знадобиться накопичити позитивну енергію, оскільки розчарований стан розуму не вийде нічого дуже продуктивного.

Крім того, це покращиться не через самоізоляцію. Тоді потрібно буде наважитися зв’язатися з іншими, щоб познайомитися з новими людьми.

Для Водоліїв квітень, ймовірно, буде досить похмурим періодом, особливо в особистому плані. Після багатьох злетів і падінь протягом попередніх місяців ми досягли точки неповернення.

Зміни можуть бути кардинальними. Це змусить Водолія поставити під сумнів певні речі, які вони вважали незмінними. Вирішувати проблеми доведеться крок за кроком.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page