fbpx
Breaking News
Такі пісні картопляні котлетки, навчила готувати мене свекруха. І ви знаєте, мені так сподобався цей смак, що готую не лише в піст, а коли заманеться. Швидко, легко і смачно! 
– А тепер, дочко, поверни все, що я на тебе витратила, – сказала Насті мама
Такі швидкі медові прянички все дитинство готувала нам, своїм онукам, бабуся. Коли зараз печу їх сама і ці пахощі наповнюють оселю, поринаю в дитинство… Як добре, що рецепт зберігся в родині, і я радую цією чудовою випічкою тепер вже своїх діток!
15-річна Мар’яна чекала в аеропорту свою 30-річну матір Станіславу. Вони зустрінуться вперше. Що скажуть одна одній?.. Що відчують?.. А 15 років тому Ірина Василівна сказала чоловікові: – Ми ж ще молоді, Олеже, справимося всі разом. Ну не відрікатися ж від неї, ми теж десь в цьому винуваті, недовиховували за своїми роботами… І ось що ми зробимо.
Як приготувати сирну запіканку: вийде ніжною і смачною!
Україна
Ціни на хліб в Україні протримаються ще кілька місяців (відео)

Передумов для подорожчання хліба немає. Експерти зазначають, що ціни на зерно і борошно в країні стабільні і точно протримаються на своєму рівні ще 2-3 місяці.

А подорожчання вартості енергоносіїв виробники можуть компенсувати за рахунок підвищення цін на кондитерські вироби і випічку. А, можливо, просто знизять рентабельність, щоб витримати конкуренцію.

“Якщо якийсь виробник вирішить в один день – а підвищу я ціни, наприклад, на 20%, то вже його постійний споживач або почне купувати хліб у його конкурента, або почне пекти хліб сам”, – сказав Дмитро Романович, радник міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Читайте також: ПОРОШЕНКО ЗАЯВИВ, ЩО ТРАМП САМ ПІДНЯВ ТЕМУ КРИМУ В РОЗМОВІ З НИМ

Джерело.

Related Post