fbpx
життєві історії
Цього дня ми з Олегом “злегка” посперечалися, і я не обдумавши всю ситуацію, зателефонувала своїм батькам, щоб поплакатися. Вже на другий день вони були у нас дома. – Дитино, це не життя! Розлучайтеся поки не пізно. Ми з самого початку з батьком бачили, що ти, зятю, не пара нашій донечці. – Олег не на жарт за ці слова батьків, а найголовніше, за те, що я все їм розповіла, образився. Мені надзвичайно важко, ми ж то з ним помирилися, а Олег з батьками і не думає

Цього дня ми з Олегом “злегка” посперечалися, і я не обдумавши всю ситуацію, зателефонувала своїм батькам, щоб поплакатися. Вже на другий день вони були у нас дома. – Дитино, це не життя! Розлучайтеся поки не пізно. Ми з самого початку з батьком бачили, що ти, зятю, не пара нашій донечці. – Олег не на жарт за ці слова батьків, а найголовніше, за те, що я все їм розповіла, образився. Мені надзвичайно важко, ми ж то з ним помирилися, а Олег з батьками і не думає.

Коли я  зустріла Олега, одразу ж зрозуміла, що це кохання всього мого життя. Близько року ми зустрічалися, і Олег зробив мені пропозицію руки і серця. Я була неймовірно щаслива. Саме такого чоловіка я собі й уявляла.

Коли я познайомила батьків з майбутнім зятем, він їм, не знаю чому, одразу ж не сподобався. Мій Олег добре вихований, у нього вища освіта, чудова, а головне, добре оплачувана робота, як на мене – ідеальний зять, та не для моїх батьків. Та наша любов виявилася сильною і ми одружилися.

Все в нас було добре, та я відчувала, що між Олегом і моїми батьками відносини натягнуті. Та для мене було головним те, що ми з Олегом жили душа в душу. Та якось сталося те, про що я досі дуже і дуже шкодую. Ми з Олегом сильно полаялися. І замість того, щоб тихенько помиритися, я розповіла про цю суперечку батькам.

Батьки тут же прийшли до нас з чоловіком і порадили розлучитися, адже так жити не можна.

Зрозуміло, що ми молоді, і як полаялися так і помирилися, а з батьками у Олега до сьогодні стосунки не налагоджені. Вони не спілкуються і не зустрічаються. Мені надзвичайно важко бачити все це. Я вже 1000 раз пошкодувала про те, що розповіла про цю ситуацію.

На даний час я при надії, ми дуже чекали і мріяли про дитинку.  Я так хочу, щоб до появи на світ дитинки, батьки з Олегом порозумілися. Хочу, щоб у мого сина чи донечки були повноцінні бабуся з дідусем, які могли б прийти до нас додому в любий момент.

Дорогі жіночки, ніколи не робіть такої помилки.

Я чудово розумію, що це цілком моя вина в ситуації, що склалася, мені дуже хочеться її виправити, але я не знаю як.

Підкажіть будь ласка, як це зробити.

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page