fbpx
життєві історії
Цього дня ми зустрілись всі разом, свекруха ж також була, тут як тут. Вона почала заспокоювати мого тата, щоб той не ліз в нашу сім’ю, що ми самі розберемось. І попросила його вийти з квартири, щоб дати нам шанс на примирення. Тато сказав: “Я піду, але не в коридор, а на балкон, і буду чекати, поки моя дитина не скаже мені піти”

Так, це дивно, адже моїй свекрусі вдалось розірвати наш шлюб за кілька місяців після весілля, незважаючи на те, що вона жила за 50 кілометрів від нас. Для цього їй знадобився лише телефон.

Я повинна була знати раніше, але до весілля я була так закохана, що просто не хотіла бачити деяких речей, – згадує Марта. – А потім все почалося.

Коли ми лише в’їжджали в орендовану квартиру, там потрібно було зробити косметичний ремонт, і обставити її своїми меблями. Ганна Петрівна в той час складала план і повідомляла нам по телефону, де що розмістити.

Раз на місяць вона приїжджала до нас з пакетом, повним газетних вирізок, з порадами, як поводитись на людях, як лікувати головну біль, або, як правильно мені одягатись. Все було б добре, та ми мали виконувати її волю. Роман кожного вечора мав телефонувати мамі, і повідомляти, що, де і за скільки ми купили. Одного разу вона навіть просила вислати на вайбер цінник і фото моєї сукні, а потім сказала, щоб ми такий “секонд” за такі шалені гроші, більше не купляли.

Ганна Петрівна мала повний контроль не тільки над нашими фінансами, але і над усім нашим життям, бо після найменшої сварки мій чоловік брав слухавку, щоб поскаржитися улюбленій матусі. Свекруха тут же телефонувала мені і говорила, що Роман повинен мати тишу і спокій, бо він важко працює, або вона негайно сідала в поїзд і приїжджала, щоб все розставити по своїх місцях. Під час своїх візитів, Ганна Петрівна виводила мене з себе.

Наш шлюб тріщав по швах. Частота суперечок та відвідувань свекрухи постійно зростала. В одній сварці Роман підняв на мене руку. Свекруха вже ближче вечора була у нас: “Ти сама його спровокувала. Ти таке ставлення заслужила”, – говорила вона.

Дивлячись на своє життя, я розуміла, що нічого не поміняється, я би я не старалася.

Я завжди буду поганою жінкою та невісткою, яка руйнує Роману життя, як каже Ганна Петрівна.

Під-час наступного скандалу я вирішила тим же розплатитися Роману. Я зателефонувала своєму батькові.

Цього дня ми зустрілись всі разом, свекруха ж також була тут, як тут. Вона почала заспокоювати мого тата, щоб той не ліз в нашу сім’ю, що ми самі розберемось. І попросила його вийти з квартири, щоб дати нам шанс на примирення. Тато сказав: “Я піду, але не в коридор, а на балкон, і буду чекати, поки моя дитина не скаже мені піти. Я не дозволю, щоб ваш син посмів підняти на мою дочку руку”.

– Того дня я зібрала найнеобхідніші речі і пішла з батьком.

Чи думаю я, що коли-небудь вийду заміж? Так, але бажано за сироту… Ще одної свекрухи я не витримаю.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – mamadu

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook