fbpx
життєві історії
Цього дня Валентини на роботі не було. Я вийшла з офісу одна і побачила, як до нашої Вікторії, під’їхав автомобіль, я відразу здогадалася, що це її коханець, так як у її чоловіка автівки не було. Коли чоловік вийшов, щоб відкрити їй двері, я з подивом впізнала в ньому чоловіка своєї подруги

Ми з подругою Валентиною працюємо разом (тут і подружилися) вже п’ять років. Два роки тому до нас прийшла нова, дівчина красива і товариська. Одягалася Вікторія теж модно і дорого, і ми всі відразу думали, що чоловік у неї бізнесмен, адже на нашу зарплату таке собі не дозволиш.

Та одного разу Вікторія нам зізналася, що зустрічається з одруженим чоловіком, і це він дарує їй дорогі подарунки. Чоловікові ж вона говорить, що це їй батьки допомагають, вона одна в сім’ї. Батьків попросила підтвердити, якщо чоловік запитає, сказала, що це вона купує за власний кошт від підробітків, про які чоловік не знає.

Я тоді подумала, що як це вона не боїться, що правда одного разу розкриється.

У колективі багато хто заздрив Вікторії, а багато і засуджували її, як моя подруга Валентина, у якої останнім часом сімейне життя не йшло і вона дуже з цього приводу хвилювалася.

Казала, що чоловік часто затримується на роботі, а вихідні проводить або в гаражі, або на рибалці, став не уважним і дратівливим.

Вікторія ж, як мені здавалося, навіть пишалася тим, що зустрічається з одруженим чоловіком. Часто розповідала подробиці їх зустрічей, де були, що подарував, як сьогодні назвав. Нещодавно Вікторія принесла показати нам, а заодно і похвалитися, золоту каблучку, подарунок коханця на день народження. Вона була трохи стурбована, як пояснити чоловікові чергову прикрасу.

Через тиждень, Валентина була на лікарняному, я вийшла з роботи одна і побачила, як до нашої Вікторії, під’їхав автомобіль, я відразу здогадалася, що це її коханець, так як у її чоловіка автівки не було. Коли чоловік вийшов, щоб відкрити їй двері, я з подивом впізнала в ньому чоловіка своєї подруги.

Він її поцілував, на сидінні лежав букет троянд, мене вони не помітили. Я цілий вечір не могла заспокоїтися і вирішити, що робити. У підсумку вирішила нічого не говорити Валентині, а поговорити з Вікторією, але боюся, що це не допоможе. Не знаю, як вчинити?

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне – freepik

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

facebook