fbpx
життєві історії
Цього літа син був у родині чоловіка найдовше – три тижні. Відпочивали на морі, їздили на риболовлю. Я була рада, що він добре провів час, відпочив перед школою. Скучила, накупила йому різних смаколиків, але син приїхав якийсь чужий. Я не могла зрозуміти, невже відвик за такий короткий час, але коли він сказав: “Мама Люда краща за тебе” – я розгубилася. Так звуть дружину мого колишнього чоловіка

З чоловіком розлучилися, коли синові було чотири роки. Я не стала перешкоджати йому провідувати сина, а коли він пішов в школу, брати його до себе на канікули.

На той час колишній чоловік вже був одружений і виховував дочку. Коли він сказав, що діти повинні спілкуватися, а син знати, що у нього є сестра, мені хоча і було дуже боляче, але я зрозуміла, що він має рацію. Для дітей так буде краще, вони не винні, що склалася така ситуація.

Цього літа син був у родині чоловіка найдовше – три тижні. Відпочивали на морі, їздили на риболовлю. Я була рада, що він добре провів час, відпочив перед школою. Скучила, накупила йому різних смаколиків, але син приїхав якийсь чужий.

Я не могла зрозуміти, невже відвик за такий короткий час, але коли він сказав: “Мама Люда краща за тебе” – я розгубилася. Так звуть дружину мого колишнього чоловіка. Так боляче мені ще ніколи не було. Я проплакала цілу ніч, вранці син трохи відтанув, почав розповідати, що йому там говорили, що я погана, і що дружина тата його дуже любить.

Я не можу зрозуміти, навіщо дитині вселяти такі дурниці? Навіщо налаштовувати його проти мене? Тепер не знаю, що робити. Виникла думка поїхати до батьків назавжди, вони живуть далеко, майже 800 кілометрів від столиці. Таким чином, я припиню зустрічі сина з батьком, на якого він так погано впливає. Не буде ж він їздити до нього в таку далечінь, а саму дитину я вже до них не відпущу.

Тепер дуже жалію, що допустила таку ситуацію в своїй сім’ї. Як буде правильно? Що робити? Він у мене єдиний син , я не хочу втратити найближчу людину у житті.

Передрук без гіперпосилання на ibilingua суворо заборонений!

Фото ілюстративне – kalys.media

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page