fbpx
життєві історії
Цього року ми поїхали з сім’єю на відпочинок до Туреччини. В нас з Ігорем дві донечки, з різницею в десять років. Олесі 12, а Євуні всього два рочки. Всі в готелі не можуть намилуватися її красою: світленьке кучеряве волоссячко, величезні голубі очі, і дві ямочки на щічках. Наступного дня нам по вайберу зателефонувала моя мама, і я про все це з усмішкою розповіла. – Ти чого? Не можна так! Їй треба обов’язково перед виходом голову сіллю посипати. Я не повірила, та даремно

Цього року ми поїхали з сім’єю на відпочинок до Туреччини. В нас з Ігорем дві донечки, з різницею в десять років. Олесі 12, а Євуні всього два рочки. Всі в готелі не можуть намилуватися її красою: світленьке кучеряве волоссячко, величезні голубі очі, і дві ямочки на щічках. Наступного дня нам по вайберу зателефонувала моя мама, і я про все це з усмішкою розповіла. – Ти чого? Не можна так! Їй треба обов’язково перед виходом голову сіллю посипати. Я не повірила, та даремно.

Цього літа ми всією сім’єю відпочивали в Туреччині. Чим я була неймовірно здивована, так це підвищеною увагою до моєї молодшої дочки.

Єві два рочки, вона у мене дівчинка дуже красива, мила і усміхнена. Світловолоса, з великими блакитними очима і ямочками на щічках.

Якщо чесно, на Єву звертають увагу і в Україні, коли ми гуляємо по рідному місту, але там, в Туреччині, ця увага просто зашкалювала!

Добре, що їй посміхалися зустрічні перехожі, але місцеві жителі так і норовили її потискати, кликали на ручки і хотіли чимось пригостити!

Особливо старався один офіціант в готелі. Перший день він просто зупинявся біля нашого столика, дивився на Єву і посміхався.

А на другий день взяв і розцілував в обидві щічки! Я аж підстрибнула, а чоловік готовий був з кулаками на нього кинутися.

Але той відбіг і став вибачатися ламаною англійською. Пізніше, через перекладача пояснив, що у нього дружина при надії, і він дуже хоче і сподівається, що у нього народиться така ж красива дитина.

Прямо так і сказав! Начебто цілком невинно, але нас це здивувало.

Виявилося, що для них це звичне явище, ось така манера поведінки, вони просто дуже доброзичливі і товариські.

До кінця відпустки ми вже звикли до такої популярності своєї дочки, тим більше торговці, замилувавшись Євою, часто робили непогані знижки.

Коли я розповіла про це мамі по телефону, вона мало не в паніку впала:

– Так її ж наврочать! Спати буде погано, вередувати буде! Посипайте їй верхівку сіллю перед тим, як вийти!

Я людина не забобонна, у вроки і тому подібне не вірю, але дочка і справді погано спала перші пару ночей, прокидалася, плакала. І я подумала, а раптом і правда.

І ми стали посипати їй голову сіллю. Може і збіг, але дочка стала спати добре. Напевно, просто пройшла акліматизацію, і Єва адаптувалася, але раптом народна прикмета спрацювала?

А ви вірите у такі речі?

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page