fbpx
життєві історії
Цього року сказала: все, годі, ніяких празників. Понавчовувалися до нас їздити. І на стіл всього наготуй, і в торбу додому дай. А цей “контингент” може зайти в хату і не роззутися, бо ми, бачте, в селі живемо – то для чого? Я планувала з сім’єю  в церкву піти і дома святковий обід приготувати.  Але плани рухнули, коли про все це дізналася моя свекруха. – Як не будеш гостей кликати? Та подумають, що ми бідняки. Нєє, в моїй хаті того позору не буде!

Цього року сказала: Все, годі, ніяких празників. Понавчовувалися до нас їздити. І на стіл всього наготуй, і в торбу додому дай. А цей “контингент” може зайти в хату і не роззутися, бо ми, бачте, в селі живемо – то для чого? Я планувала з сім’єю  в церкву піти і дома святковий обід приготувати.  Але плани рухнули, коли про все це дізналася моя свекруха. – Як не будеш гостей кликати? Та подумають, що ми бідняки. Нєє, в моїй хаті того позору не буде!

В селі празник (Храмове свято), то щось величне. До нього люди готуються більше, а ніж до власного весілля на мою думку.

Та цього року я вирішила празник так гучно не святкувати, всіх, думаю, заздалегідь попереджу. Часи тепер не легкі, слід вчитися нам економити.

В планах в мене було, сім’єю сходити до церкви на святкову літургію, зробити святковий обід. А там вже скільки того дня, не  встигнеш і оглянутись, як на дворі вже вечоріє.

Та моя свекруха, як почула про мої наміри, то мало “сіру речовину” мені не винесла.

– Має бути празник для родини, а не для себе. Хоче вона покликати всіх своїх родичів, а я маю наготувати на всю цю “братію”.

Поприїжджають зазвичай до нас такі люди, в яких то празників ніколи і не має, адже вони мудріші і відразу всім говорять про те, що не справляють.

А я, виявляється, мало з того що маю їх всіх погостити смакотою за столом, та ще й гостинців додому дати. Адже такі традиції в мого чоловіка в селі.

То потрібно з десяток пляцків напекти. На мою думку, такі традиції варто вже відміняти.

Бо після того празника залишимось з пустим гаманцем. Та не знаю. як мені свою свекруху в цьому переконати? Бо те, що я їй говорю, вона навіть чути не хоче, ще й чоловіка проти мене бунтує.

Наче я хочу їх з родиною розлучити.

У моїх батьків трошки все по іншому. В нас на празники збираються найрідніші нам люди.

Бабусі, дідусі, і всі рідні. Ті люди, які завжди радо нас запрошують до себе. І я вважаю, що то нормально. Так ми родичаємось в таких зустрічах і це все взаємно.

А не так, що вони всі гуртом до нас на гостину, а до себе жодного разу не покликали. Бо в них хороми, щоб ніхто їм нічого не забруднив, а в більшості лінь, адже це добряче потрібно наготуватись на таку компанію.

Читайте також: Свекруха як побачила, що я вийшла на поле бульбовиння палити, вилетіла і собі на своє. Вона ж не може “відставати”. Але їй дуже “пощастило” – її зафіксували і виписали штраф. 1800 грн на рівному місці. А найцікавіше це те, що Катерина Сергіївна зразу ж прийшла в мене вимагати гроші. Ніби це я винна в тому, що вона буде штраф платити. Ну цирки на дроті, чесне слово. З одного боку я радію, а з іншого – як її від себе відігнати

Людоньки, дайте мені якусь мудру пораду, що маю вдома сказати, щоб мене почули?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page