fbpx
життєві історії
Цього року я відсвяткувала сімдесятиріччя. Хоча саме слово “відсвяткувала” не зовсім вірне. Як же я заздрю ​​молодим людям!

Цього року я відсвяткувала сімдесятиріччя. Хоча саме слово “відсвяткувала” не зовсім вірне. Дочка подарувала мені ноутбук.

Весь залишок вечора я провела за вивченням дорогої іграшки. Хоча спочатку я навіть не хотіла приймати такий дорогий і непотрібний подарунок. Але вже ввечері зрозуміла, що подарунок дуже навіть потрібний.

Доки не познайомишся з чимось новим самостійно, доти не зможеш оцінити тих зручностей, які несе пристрій.

Зізнаюся, що я не розуміла і навіть засуджувала людей, які проводять занадто багато часу в телефонах і комп’ютерах. А тепер сама злегка підсіла на інтернет.

Можливо, для вас це банально, але для мене Яндекс і Google – це справжнє диво. Буквально відразу ти отримуєш доступ до будь-якої інформації, яка тобі потрібна. Я пішла на пенсію в 2000-му році. Тоді у нас на роботі не було інтернету, та й комп’ютери стояли не у всіх. Для пошуку інформації я користувалася купленими довідниками. А зараз вбила запит – і відповідь уже готова. Це просто неймовірно!

Я стільки часу провела в бібліотеках, читаючи книги, а тепер всі книги – в ноутбуці. Читай – не хочу. Шкода, що в моїй молодості не було інтернету і комп’ютерів. Як прекрасно жити в епоху, коли інформація настільки доступна!

Я переглянула всі фільми, які хотіла подивитися.

А найнеймовірніше – це відеодзвінки. Щовечора я телефоную доньці, бачу її обличчя, чую голос.

Просто дивно.

Я дуже заздрю ​​молодим людям. Ви навіть не уявляєте, як вам пощастило!

Справжнім дивом для мене стали відеорецепти на Ютубі, документальні фільми в необмеженій кількості і література на будь-який смак і колір.

Шкода, що мені вже так багато років і я не зможу повністю оцінити зручність інтернету…

Ганна М., М. Київ.

Передрук заборонено.

Фото – noalone

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page