fbpx
гороскоп
Цього тижня в небі з’явиться Хвіст Дракона: гороскоп з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року повідомляє, що найближчі дні можуть видатися для нас непростими. Все завдяки Дракону, який заволодіє небом. Саме в час цього явища кожна людина має шанс звільнитися від кармічного боргу раз і назавжди!

Цього тижня в небі з’явиться Хвіст Дракона: гороскоп з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року повідомляє, що найближчі дні можуть видатися для нас непростими. Все завдяки Дракону, який заволодіє небом. Саме в час цього явища кожна людина має шанс звільнитися від кармічного боргу раз і назавжди!

Гороскоп на найближчий тиждень показує, що під впливом спадного місячного вузла зараз багато хто вийде з ладу. Що таке хвіст дракона і як з ним боротися? Ознайомтеся з порадами астрологів.

Тижневий гороскоп з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року повідомляє, що найближчі дні можуть видатися для нас непростими. Все завдяки Дракону, який заволодіє небом.

На тижні з 31 жовтня по 6 листопада 2022 року багато явищ впливають на наше самопочуття. Ми ще відчуваємо ефект сонячного затемнення, а 8 листопада на небі відбудеться місячне затемнення. Крім того, Сонце, Венера та Меркурій зустрінуться з спадним місячним вузлом, який називається Хвіст Дракона.

Місячні вузли — це вузли орбіти Місяця. У цих точках орбіта перетинає площину екліптики, по якій рухається наш природний супутник. Вони включають висхідний (Голова Дракона) і низхідний (Хвіст Дракона) вузли. Історично астрологи вважали, що величезний дракон своїми місячними вузлами полює на центральну зірку. Коли місяць наближається до них, у фазі молодика або повного місяця, він вирівнюється із землею та сонцем. Потім відбувається затемнення.

Вплив цього явища відчують на собі всі знаки зодіаку. Ми можемо поводитися не так, як зазвичай, і не справлятися зі своїми емоціями.

Як підготуватися до зустрічі з спадним місячним вузлом? Ось що вам слід знати:

1. Ми не втечемо від минулого

Коли Хвіст Дракона наближається до нас, події останніх років і місяців переслідують нас у свідомості. Ми відчуваємо, ніби минуле намагається нас наздогнати. Спогади змусять нас відчути старі страхи. Ми повернемося до шаблонів, від яких уже звільнилися. Якщо ми не будемо контролювати цю ситуацію, то можемо повторити багато помилок.

Найближчими днями багато людей втратять відчуття безпеки. Буде важко приймати рішення щодо майбутнього. Однак повернення до минулого слід уникати. Це не принесе нам щастя.

2. Час визначити свої цілі

Щоразу, коли до нас повертаються неприємні спогади або образи ситуацій, які принесли нам сором, ми маємо шанс поглянути на них з нової точки зору. Коли в небі з’являється Хвіст Дракона, варто запитати себе: “Чого я більше не хочу в своєму житті?”. Завдяки цьому ми зможемо зрозуміти, до чого будемо прагнути.

Хоча зараз буде легко нав’язати собі роль жеpтви, нам слід рішуче уникати цього. Натомість варто підтримувати мотивацію на наступні кілька днів. Ось кілька корисних запитань: “Як я уявляю своє життя через кілька місяців? Від чого я можу відмовитися і що мені насправді потрібно? Яким має бути моє повсякденне життя, щоб мої мрії збулися?” Якщо ми ставимо цілі на майбутнє, старий досвід більше не буде для нас актуальним.

3. Карма повертається з подвійною силою

Віра в існування космічного Дракона має найдавнішу традицію в Індії. Звідси і походять назви його вузлів. Їх називають Раху (голова чортика, північний вузол) і Кету (тіло чортика, південний вузол). Під час низхідного вузла Кету ми повинні бути особливо обережними з тим, чим ми годуємо Дракона – все, що ми зараз посилаємо у світ, обов’язково повернеться до нас. Тому краще бути обережними щодо того, як ми ставимося до інших. За це нас зустріне справедливість.

Якщо нам доводиться платити за те, що ми зробили в минулому, ми не повинні уникати відповідальності за свої дії. Ми можемо звільнитися від кармічного боргу раз і назавжди – просто візьміть на себе покарання і вибачтеся.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua