fbpx
Притчі
Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!

Спеціально підготовлено для ibilingua.com   

Жив собі колекціонер, яуий збирав різних видів метеликів.Він об’їздив десятки країн у пошуку рідкісних метеликів, щоб поповнити ними свою колекцію.

Чоловік дуже пишався колекцією і вважався у своїх колах найкращим. Проте він хотів дістати ще найрідкіснішого і найкрасивішого у цілому світі екземпляр.

Цього метелика ще ніхто, ніразу не бачив. Але знаходили його крила: великі, барвисті, з красивими узорами. Навіть мати в колекції крила цього метелика вважалося неймовірним щастям. Всі про нього мріяли. Проте ні вченим, ні колекціонерам не вдавалося побачити його живого.

І ось одного дня – світ облетіла новина, що одному селянинові в Південній Америці вдалося цього метелика спіймати. Вчені з цілого світу і колекціонери вирушили до того села, щоб його придбати.

Одні для досліджень, інші – для колекції. Кожен для різного призначення хотів цього мелелика. У призначений день на подвір’ї селянина зібралося кілька десятків людей, щоб на аукціонних торгах придбати метелика.

Всі з нетерпінням чекали, коли їм покажуть те, заради чого всі здолали тисячі кілометрів. І ось перед очі всіх на яскраве сонце винесли велику прозору посудину.

Читайте також: Молитви за здоров’я батьків – це найближчі та найдорожчі для нас люди. Молитви будуть оберігати та захищати наших рідних батьків

Очі всіх були звернені на неї, всі застигли, запанувала велика тиша. Там було аж два метелики! Але те, як їм вдавалося літати, просто всіх шокувало.

Вони мали кожен по одному крилу і, міцно тримаючись лапками один за одного, синхронно махали крильцями. Всі негайно почали пропонувати шалені суми, зчинився великий гамір.

Але один чоловік задумливо мовчав і за деякий час змусив усіх замовкнути. Це був той колекціонер. Він запропонував за них нечувану за величиною суму. Всі дуже здивувавись.

Всі просили продати хоча б одного, але він категорично відмовився і заплатив за двох. Узявши свою покупку, колекціонер перед усіма присутніми відкрив ту посудину і випустив метеликів.

Ті піднялися високо-високо, тримаючись один за одного.

Вони ніби махали крильцями всім на прощання, відлітаючи все далі. Всі з криками накинулися на колекціонера, закидаючи йому, що він несповна розуму.

Але він наче нікого не чув. Він радісно дивився на них. Він не зводив погляду з тих двох, що навчили його двох дуже важливих речей: триматися за Того, що дає тобі життя і не дає зникнути, і уникати всього того, що заважає тобі літати…

Не дозволь піддатися гріховним спокусам. Поклади за них перед Господом нашим. Хай буде воля твоя. Амінь.”

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook