fbpx
Молитва
Молитви за здоров’я батьків – це найближчі та найдорожчі для нас люди. Молитви будуть оберігати та захищати наших рідних батьків

Спеціально підготовлено для ibilingua.com   

Батьки – найближчі люди, найдорожчі у нас і хочеться, щоб вони жили довше і не хворіли. Звичайно, життя візьме своє, і хвороби для багатьох з них будуть неминучими.

Але слова молитви за живих батьків про здоров’я, звернені до Вищих сил, допоможуть уберегти рідних людей від хвороб, захистити від передчасної немочі. Молитва буде оберігати наших рідних батьків.

Багато хто вважає, що найбільш дієва і сильна молитва дітей за здоров’я батьків – Господу нашому. Саме тому вони звертаються зі словами надії, які вкладені в молитву.

,,Всемилостивий Боже! Дякую Тобі за моїх батьків та за всі ті добра, яких Ти мені подав через них. Вони виховали мене, навчили любити і старатися виконувати Твої Святі Заповіти та остерігатися гріхів.

Я люблю їх і хочу завжди шанувати і слухати. Господи, допоможи мені Твоєю Ласкою, щоб я цю постанову виконав (виконала).

Благослови їх, Господи, всяким добром, здоров’ям та довгим і щасливим життям, оберігай від злого, дай їм силу перемагати всі труднощі, та щоб на старості літ вони дочекалися потіхи від мене, а по смерті – прийми їх і мене до Небесного Царства. Амінь.”

Читайте також: – Пожити у мене? Після того, як ти втекла зі своїм коханцем, залишивши мені дворічну дочку?

Також Микола Чудотворець допомагає віруючим під час вирішення багатьох складних життєвих ситуацій. Люди вірять та моляться до Миколи Чудотворця.

Святий не залишиться в стороні при зверненні до нього з молитвою дітей за здоров’я батьків. Завжди допоможить.

Звернення до Миколаю Чудотворцю не випадково, так як саме його вважають покровителем в сфері здоров’я. Він допомагає в лікуванні важко хворих, покращує самопочуття літніх і зміцнює сили.

,,Святий Чудотворець Миколай, зі щирою молитвою звертаюся до тебе. Прошу тебе захистити моїх батьків від хвороб, від немочі і слабкості.

Допоможи їм йти по шляху праведному і даруй їм надію на Царство Небесне.

Не дозволь піддатися гріховним спокусам. Поклади за них перед Господом нашим. Хай буде воля твоя. Амінь.”

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook