fbpx

Цим 3 знакам Зодіаку найбільше пощастить у коханні на День Святого Валентина: їх чекають чудові речі

Цим 3 знакам Зодіаку найбільше пощастить у коханні на День Святого Валентина: їх чекають чудові речі

Лютий, як відомо, місяць Святого Валентина, який завжди викликає змішані почуття. Хтось вважає, що не обов’язково проводити день, присвячений коханню?

Чому не кожен день?

Знову ж таки, деякі люблять влаштовувати романтичний день до Дня Святого Валентина. Насправді в лютому багато хто з нас вирішить, що весь місяць повинен бути присвячений любові та романтиці.

А чому ні?

Але три знаки Зодіаку не проти подарувати квіти та шоколад. Вони не проти піти купити маленький подарунок і не сприймають усе як шахрайство великого бізнесу.

Їм це подобається, їм подобається романтика. Хоча не всі в настрої для квітів і шоколаду, деякі люди вірять, що маленькі штрихи мають значення в цей день, і ми не можемо цього позбавити їх. Лютий 2023 року обіцяє багато любові, але є одна заковика: ви повинні ХОТІТИ, щоб це сталося.

Отже, ми дивимося на транзит, який сприяє гарному та здоровому любовному життю, і ми бачимо тут кілька чудових аспектів.

Лютий почався з любові завдяки допомозі Місяця в Раку, який запустив нас, тригону Місяця з Венерою, який створив нам настрій, і Повного Місяця у Леві, який попросив нас переконатися, що ми прагнемо до найкращого в коханні та житті.

Венера поєднується з Ураном, щоб оживити обстановку в спальні, Венера з’єднується з Нептуном, щоб дати нам знати, що ми МОЖЕМО розширити свої горизонти, і, нарешті, люблячий і корисний дотик Сонця створює союз з Місяцем… для перемоги та гармонії!

Три знаки Зодіаку, яким найбільше пощастить у коханні на День Святого Валентина та решту лютого 2023 року:

1. Телець

Кожен день — День Святого Валентина, тому, коли настає лютий, у вас на думці лише одне: кохання. Але знову ж таки, це все, про що ви думаєте. Це і матеріальне благополуччя дуже важливі для вас.

Продуктивність відкриває для вас, Телець, і чим більше ви залучаєтеся до того, що визначає вас як продуктивного та творчого, тим більше ви відчуваєте любов.

Це так, ніби здоров’я, багатство та мудрість – це те, що вам допомагає, і як тільки ви збалансуєте ці речі, ви можете присвятити багато свого часу любові та людині, тому, що робить вас найщасливішим.

На День Святого Валентина вам захочеться романтики; ви будете там, щоб полюбити, і ця тенденція триватиме набагато довше, ніж просто лютий. Вам пощастило в цей особливий день і ви закохані цього місяця… і далі. 14 лютого можна зробити приємний сюрприз!

Тож насолоджуйтесь цим, гарні часи — це одна з найцінніших речей у житті.

2. Діва

Ви збираєтеся відчути те, чого ніколи не очікували: оновлення у вашому любовному житті.

Це може означати відновлення обіцянок для одружених людей, або це може означати, що через те, що ви майже відмовилися від своїх стосунків, тепер можете чітко бачити речі. День Святого Валентина змусить вас усвідомити щось важливе.

І якщо ви майже втратили цю людину через егоїстичну суперечку в січні, дуже ймовірно, що все вийде.

Думка про втрату цієї людини жахає; цей період дозволить вам все розкласти, не захочеться ризикувати; Ви не хочете втратити свого супутника, і тепер ви зрозумієте, що це можливо, тому будьте обережні!

Хороша річ у тому, що ви не допустите, щоб це сталося, і це те, що цей день кохання представлятиме для вас, міцної та співучасної пари.

Розуміння того, що ви зробили, може завдати вам трохи болю, тому не забудьте застосувати інший підхід, коли наступного разу між вами та вашим партнером виникне конфлікт.

3. Стрілець

Лютий принесе вам новий, відновлений погляд на старе кохання, а також хороший урок.

Цей місяць дасть вам знати, що ваше любовне життя на правильному шляху; однак збереження приватності вашого любовного життя зробить його більш безпечним. Чим довше ви тримаєте своє дивовижне життя при собі, тим краще.

Вам нема чого доводити світові, і лютий розгляне це в перспективі. У минулому ви виконували свою роль, щоб похизуватися, ніби хотіли справити враження на людей, показуючи, наскільки ви симпатичні та повноцінні у своєму романтичному світі.

У лютому, чим більше ви ділитеся, тим більше палива ви дасте тим, хто шукає, що розорити. До кінця лютого ви навчитеся утримуватися від того, щоб розповідати світові про своє життя в парі.

Ви зрозуміли, що ваше любовне життя належить вам, і якщо воно справді, дуже добре, воно може викликати ревнощі в інших… тож навіщо розповідати їм? Немає поважних причин!

День Святого Валентина стане для вас особливим днем, тому що ви ще більше прагнете романтичних речей і можете бути здивовані. Маленькі штрихи будуть тим, що найбільше підкорить ваше серце, і ви будете ще більше закохані, коли цей особливий день закінчиться!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page