fbpx

Цим 3 знакам Зодіаку пощастить найбільше в січні 2023 року, і вони можуть очікувати великих речей: січень починається на високій ноті, оскільки Місяць буде світити через Тельця в пошуках стабільності, тоді як Венера об’єднає свої сили з Плутоном 1 січня

Цим 3 знакам Зодіаку пощастить найбільше в січні 2023 року, і вони можуть очікувати великих речей: січень починається на високій ноті, оскільки Місяць буде світити через Тельця в пошуках стабільності, тоді як Венера об’єднає свої сили з Плутоном 1 січня

Ви відчуєте новий поштовх!

Всім вітання і мирного Нового року. Чого б ви хотіли у 2023 році? Перш ніж ми розповімо вам про ваш місячний гороскоп на січень 2023 року для найщасливішого зодіаку, давайте детальніше розглянемо астрологічну погоду цього місяця, тому що є багато цікавого.

Січень починається на високій ноті, оскільки Місяць буде світити через Тельця в пошуках стабільності, тоді як Венера об’єднає свої сили з Плутоном 1 січня. Символ достатку, задоволення та стосунків, алхімічна близькість Венери до Плутона підкреслить темну сторону наших фінансів, а також особистих і професійних стосунків. Щось обов’язково зміниться в цій сфері життя, як раз до того, як наступного дня Венера увійде у Водолія.

Як ви, напевно, можете собі уявити, енергія зміниться від традиційної та прагматичної до експериментальної та нетрадиційної.

Крім того, Венера зіткнеться з вузлами долі, які потенційно можуть розпалити вогонь складної ситуації в спільноті людей, з якими ви регулярно спілкуєтеся. (Інтернет і соціальні медіа включені, особливо тому, що Венера у Водолії має тенденцію поміщати всіх у зону друзів.) Тож було б найкраще відійти від зобов’язань, принаймні на даний момент.

16 січня Місяць досягне піку в своєму правлячому знаку, Раку, посилюючи нашу інтуїцію, наближаючи нас до нашого емоційного світу та найглибших почуттів.

Як орієнтир на цей період, згадайте молодий Місяць у Раку, який відбувся в червні 2022 року. Підказка: Рак стосується дому, представляючи те, що змушує нас відчувати себе в безпеці та піклуватися.

Після двох місяців ретроградного Марса в Близнюках Червона планета нарешті завершить свою ретроградну динаміку 12 січня, повертаючи нам кращий імпульс. Однак важливо пам’ятати про постретроградний тіньовий період, який триватиме до 15 березня: Марс пройде через ті самі градуси, що й спочатку ретроградний, приносячи енергії, обміни та думки про минуле для повторного погляду. Меркурій також завершить свою ретроградність у Козерозі 18 січня, що дає нам ще більше підстав чекати сезону Водолія.

20 січня Сонце завершить свій прохід через серйозний Козоріг і дебютує у Водолії. Наступного дня в цьому нерухомому повітряному знаку також буде Новий Місяць, коли Сонце об’єднає сили з Місяцем, знаменуючи собою початок абсолютно нової місячної фази.

Вам точно захочеться визначити свої наміри — особливо ті, що стосуються індивідуальності, дружби та вашого бачення майбутнього — тож візьміть свій улюблений блокнот, щоб записати все, що забажаєте. І останнє, але не менш важливе: Венера увійде в мрійливий знак Риб 26 січня, процвітаючи і полегшуючи нам робити те ж саме.

Без зайвих слів, ось що приготує січень 2023 року для цих 3 найщасливіших знаків Зодіаку:

Овен

У січні у вас є багато чого чекати, Овен. Після кількох місяців ретроградності ваш небесний правитель, Марс, нарешті повернеться до нормального стану в Близнюках 12 січня через ваш сектор комунікацій і третій будинок найближчого оточення. Якщо ви відчули, що вас не зрозуміли або, можливо, застопорилися з вхідними та вихідними повідомленнями, вам пощастило, тому що Червона планета нарешті все розблокує.

Говорячи про повідомлення, Меркурій також завершить ретроградний рух у Козерозі 18 січня, і весь час, поки Сонце приєднається до Плутона через ваш 10-й будинок влади, репутації та спадщини у світі. Якщо ви розглядаєте або перебуваєте в процесі зміни роботи, ви можете обговорити підвищення з начальством.

У повний місяць 6 і 7 січня в особистому житті також може відбутися щось важливе, що супроводжуватиметься емоціями або відчуттям внутрішнього досягнення. Цього місяця також ймовірні нові важливі дружні стосунки, тому не бійтеся виходити на вулицю та спілкуватися.

Рак

Ви готові зробити все офіційно, Рак? Січень починається з Венери в поєднанні з Плутоном у Козерозі, що підкреслює темну сторону ваших стосунків. Це також може бути початком великої трансформації або зміни для вас, оскільки наступного дня Венера увійде у Водолій (ваш восьмий будинок романтики).

Місяць досягне піку у вашому знаку 6 і 7 січня, що може бути як емоційно насиченим, так і глибоко звільняючим. Говорячи про звільнення, Марс нарешті стане прямим через ваш 12-й будинок зцілення, самотності та несвідомих моделей 12 січня, що може здатися неймовірно звільняючим, особливо після двох ретроградних місяців.

Звертайте увагу на свій внутрішній діалог: ваше вище Я спілкується з вами і просвітить вас у процесі. Меркурій також стане прямим у вашому секторі стосунків 18 січня, тому ви можете очікувати набагато більше ясності з важливою для вас людиною або з вашими стосунками.

Січень підійде до кінця, коли мила Венера дебютує в Рибах через ваш дев’ятий дім експансії, подорожей і мирських занять. Незалежно від того, в особистому чи професійному плані, коли ви вирушите у невідоме, пануватимуть гармонія та процвітання.

Козоріг

Єдине, що краще, ніж святкувати Новий рік, це святкувати свій сонячний сезон, Козоріг. Січень — ваш час, але інтенсивне з’єднання Венери та Плутона у вашому знаку 1 січня означає не лише солодкість.

У фінансовому плані чи стосунках ви також, швидше за все, втілюєте темні риси своєї особистості. Незабаром після цього Венера увійде у Водолій і у ваш другий будинок фінансів, що принесе гармонію та процвітання сферам, що оточують фінанси, особливо для тих із вас, хто прагне монетизувати свої таланти.

Ви можете очікувати великого емоційного підйому під час повного місяця в Раку 6 і 7 січня, оскільки він принесе впевненість і ясність у ваш сьомий будинок компромісів, договірних угод та інших важливих речей.

Марс стане прямим через ваш шостий будинок щоденних ритуалів 12 січня, потім Меркурій стане прямим у вашому знаку 18 січня. Це означає, що якщо ви вагалися говорити або робити висновок, або якщо ви почуваєтеся неорганізованими, все скоро зміниться на краще.

Крім того, після того, як 20 січня Сонце дебютує у Водолії, 26 січня Венера перейде до Риб, де вона підсолодить і прикрасить речі у вашому секторі спілкування.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page