Цим 4 щасливим знакам Зодіаку добряче допоможе молодий місяць у листопаді 2022 року: це буде ідеальний час, щоб спробувати щось нове та відкрити свій розум для нових способів мислення

Цим 4 щасливим знакам Зодіаку добряче допоможе молодий місяць у листопаді 2022 року: це буде ідеальний час, щоб спробувати щось нове та відкрити свій розум для нових способів мислення.

Листопадовий молодик відбудеться в середу, 23 листопада 2022 року.

Святковий сезон розпочнеться багатообіцяючим місячним сяйвом завдяки сприятливому листопадовому молодику. Настане 23 листопада, лише через день після початку сезону Стрільця або в той самий день, цей повний удачі місячний час буде сповнений оптимізму, достатку та смаку до пригод. Це найкраща можливість протестувати за останні місяці.

Цей місячний час об’єднає Сонце та Місяць у Стрільці, мінливому знаку лучника, сміливого та люблячого спонтанності. Озброєний своїм космічним луком і стрілами, енергія зодіаку Стрільця спрямована на те, щоб цілитися високо та прагнути до зірок. Наповнений полум’яним оптимізмом і ненаситною жагою до життя, цей молодий Місяць спонукатиме нас розширювати наші особисті горизонти, шукати вищих знань і вирушати в захоплюючі, карколомні пригоди.

Це буде ідеальний час, щоб спробувати щось нове та відкрити свій розум для нових способів мислення.

Сонце і Місяць у Стрільці сформують прекрасний аспект тригону з щедрою планетою Юпітером, відомою як правляча планета Стрільця, даруючи всім знакам зодіаку удачу, великі можливості та велику силу прояву.

Наші наміри будуть посилені експансивним впливом Юпітера, і всі ритуали молодика будуть особливо потужними та багатообіцяючими, враховуючи, що ми нарешті минули хаос сезону затемнень. Щоб додати магії, Юпітер також завершить свою щорічну ретроградність у той самий день, що й молодий Місяць, що принесе відчуття звільнення та допоможе всім нам прийняти освіжаючий новий погляд на життя.

Ось чому цим 4 знакам зодіаку найбільше пощастить цього молодика в листопаді 2022 року

Якщо ваш знак зодіаку Овен

Оскільки Марс, ваш планетарний правитель, зараз ретроградний, ви можете відчувати себе дуже неспокійним або тривожним останнім часом. Але листопадовий молодик дасть вам таку необхідну енергію, щоб досліджувати поза зоною комфорту та знаходити натхнення.

Очікуйте змін у ваших стосунках, наприклад, прийняття рішень щодо наступного кроку до зобов’язань. Це може бути можливий зв’язок із вашим минулим, нове зобов’язання або кінець стосунків і закриття глави, але якось все зміниться!

Цей вогненний місячний відтінок оживить ваш підхід і додасть вам більше впевненості. Ваш розум стане більш динамічним, що спонукатиме вас зосередитися на своїх ширших інтересах і філософських переконаннях.

Ви можете виявити, що прагнете нових перспектив або нового досвіду, які можуть допомогти вам вийти з повсякденної суєти та розширити свій спосіб мислення. Якщо ви вийдете із зони комфорту, ви не пошкодуєте.

Якщо ваш знак зодіаку Близнюки

У вашому секторі партнерства, Близнюки, ситуація буде нагріватися, приємна зміна темпу в порівнянні з останніми ретроградами, які змусили вас на деякий час впасти в сплячку. Знизьте пильність і використовуйте вогняну енергію знака вогню, щоб відновити силу у ваших стосунках.

Цей молодик у вашому сестринському знаку Стрільця буде ідеальним часом, щоб відчути свої почуття, виплеснути їх і залишити позаду. Спробуйте позбутися свого гніву за допомогою очисного ритуалу або навіть просто намірів молодика, щоб допомогти вам очистити голову та рухатися далі.

Ви відкриваєте нову захоплюючу сторінку у своїх стосунках, Близнюки, і ваш балакучий повітряний знак обов’язково матиме шанс висловити саме те, чого ви хочете від своїх стосунків.

Нова динаміка в романтичному партнерстві може принести хвилювання у ваше любовне життя, а неромантичні стосунки також можуть виграти від більш авантюрного підходу. Будьте відкритими для вивчення різних способів спілкування з іншими.

Якщо ваш знак зодіаку Лев

Вогняний знак Стрілець наповнить вас натхненням, Лев. Це станеться після важкого сезону Скорпіона, коли ви іноді відчували себе занадто м’яким і сентиментальним. Молодий Місяць у Стрільці дасть вам можливість зупинитися і отримати плоди своєї праці.

Подаруйте собі особливий романтичний вечір або вийдіть з друзями, щоб випустити пар. Ви почуватиметеся дуже впевнено та безтурботно, насолоджуйтесь!

Після важкого сезону затемнень цей місячний час нарешті знову запалить іскри у вашому житті та принесе вам хвилюючий сплеск натхнення, романтики та радості.

Ваше любовне життя може прийняти нові веселі та захоплюючі повороти, і ви можете виявити, що почуваєтеся більш креативними, ніж зазвичай. Місячна енергія спрямує вас у бажання пригод.

Якщо ваш знак зодіаку Терези

З цим молодиком ви зможете втілити свої мрії в реальність. Цей місячний період принесе сміливість, спонтанність і магію у ваш сектор спілкування, даючи вам можливість сміливо говорити і робити саме те, що ви хочете.

Ведіть натхненні розмови з оточуючими людьми або просто висловлюйте власні наміри щодо нового Місяця приватно, у будь-якому випадку дозвольте своїм ідеям текти та формуватися. Чим більше ви говорите свою правду, тим більше енергії ви залучите, яка відповідає вашій.

Молодий Місяць також надихне вас на вдосконалення деяких своїх навичок. Ваша щирість і чесність допоможуть вам у цей час, але будьте обережні, оскільки енергія Стрільця часто проходить тонку межу між відвертістю та грубістю, не забувайте говорити від серця, не проявляючи зарозумілості.

Ваша кар’єра особливо вразила вас, Терези, але, схоже, романтика почне займати більше місця у вашому серці.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua