fbpx
гороскоп
Цим 4 знакам Зодіаку сподобається те, що може запропонувати тиждень, що сьогодні взяв свій початок!

Цим 4 знакам Зодіаку сподобається те, що може запропонувати тиждень, що сьогодні взяв свій початок!

Кожен знак зодіаку відчує вдячність.

Після того, що здавалося найдовшим сезоном Скорпіона, сезон Стрільця тут, щоб привітати вас у найпрекраснішу пору року. Оскільки Новий рік та Різдво не за горами, є за що подякувати, і ваш тижневий гороскоп на 21 листопада 2022 року стане ідеальним нагадуванням про те, що життя триває, незважаючи на війну.

21 листопада Меркурій і Венера зійдуться в мінливому вогняному знаку Стрільця, що полегшить спілкування.

Хоча Меркурій вважається в поганій формі з цим знаком, цього тижня буде легко зберегти легкість і грайливість. Однак, коли в повітрі витає стільки хвилювання, буде легко втратити з поля зору важливі деталі та суть. Поки ви уникаєте надмірних обіцянок і розпорошення себе, ви повинні бути на висоті.

23 листопада молодий Місяць у Стрільці запропонує нові надії у космосі, заохочуючи кожен знак мріяти безмежно. Оскільки Юпітер повернеться прямо в той же день, не буде обмежень для того, чого можна досягти.

У вас є багато чого чекати цього тижня. Ось чому цим 4 знакам зодіаку може сподобатися астрологічний прогноз погоди на цей тиждень:

Гороскоп на тиждень на 21 листопада 2022 року Овен

Астрологія цього тижня змусить вас літати та сяяти. 23 листопада Сонце та Місяць зійдуться разом у Стрільці, заохочуючи вас бути спонтанними, коли справа доходить до дослідження, пізнання та розширення розуму. Це буде ідеальний час, щоб пуститися в випадкову пригоду або зануритися в нове дослідження, яке викликає ваш інтерес. Будучи вогняним знаком, цього тижня ви почуватиметеся бадьорими та готовими до нових вражень, тому не бійтеся ризикувати.

Найвдаліший день: середа, 23 листопада

Це неймовірно вдалий час для вас, оскільки кілька планет сходяться у вашому секторі достатку та розширення. Енергія Стрільця керує цими темами, і разом із Сонцем, Меркурієм, Венерою та молодим Місяцем цього тижня це означає новий початок у тому, як ви думаєте про удачу. Ви пройшли шлях значного зростання, щоб змінити шаблони свого життя, щоб отримати більше радості цього тижня.

Гороскоп на тиждень 21 листопада 2022 Скорпіон

Коли Сонце і Місяць зійдуться разом у вашому другому будинку грошей і ресурсів 23 листопада, ви помітите, що у ваших фінансах відкриється новий обнадійливий початок. Ви можете помітити нову можливість щодо вашого доходу або просто зміни щодо вашого майна протягом цього часу. У будь-якому випадку, це чудовий тиждень, щоб розглянути можливості, які потенційно може запропонувати вам ця сфера вашого життя. Фінансова свобода та звільнення є головною темою, тому обов’язково спирайтеся на цю позитивну енергію.

Найвдаліший день: середа, 23 листопада

Розуміння того, що вас мотивує, є важливою частиною вашої здатності слідувати вказівкам. Молодий Місяць у Стрільці допоможе вам зосередитися на найдорожчому для вас. Це може означати новий початок у фінансах або навіть у стосунках. Ця хороша хвиля енергії допоможе вам відчути себе впевненіше щодо свого напрямку та вибору, тому дійте. Коли ви знаходитеся в гармонії з тим, у що вірите, ніщо не може вас зупинити.

Гороскоп на тиждень на 21 листопада 2022 року Стрілець

Це великий тиждень для вас, Стрілець, оскільки 23 листопада Сонце і Місяць зійдуться разом у вашому першому домі власної особистості та ідентичності. Оскільки ваш управитель, Юпітер, також стане прямим у цей день, ви відчуєте потужний поштовх до своїх мрій та ідеалів. Усе, що ви призупинили, нарешті можна запустити зараз, тому не зволікайте, дійте.

Це чудовий час, щоб покластися на свою спонтанну натуру та повірити, що стрибок віри зрештою спрацює на вас.

Найвдаліший день: вівторок, 22 листопада

Ти справді зараз зірка. Меркурій, Венера і Сонце знаходяться у вашому знаку, і цього тижня там також буде молодик. Меркурій уособлює спілкування, Венера — фінанси та стосунки, а Сонце — дію. Планети буквально вирівнялися, тому цього тижня ви можете розпочати все заново, що таємно планували.

Тижневий гороскоп Риби на 21 листопада 2022 року

23 листопада Сонце та Місяць зійдуться разом в оптимістичному знаку Стрільця, приносячи багатообіцяючі нові починання у вашу кар’єру та професійне життя. З вашою правлячою планетою, Юпітером, який також завершує свою ретроградність цього дня, все можливо, Риби, тому не бійтеся ризикувати. Дозвольте собі уявити, що можливо для вас у вашій кар’єрі, навіть якщо це здається іншим нереальним. Якщо ви можете про це мріяти, ви можете цього досягти.

Найщасливіший день : середа, 23 листопада

Це період вашого життя, якого ви чекали. Наступні кілька тижнів з доброзичливим Юпітером і Нептуном у вашому знаку зодіаку будуть неймовірним часом для досягнення ваших мрій.

Немає нічого надто надуманого чи неможливого. Прямо зараз, чим більше ви шануєте свої мрії, тим більше зможете втілити їх у реальність. З цими планетами у вашому знаку важливо бути автентичним, щоб ви також могли залучити те, що справді призначено для вас.

Фото ілюстративне