fbpx

Цим шістьом знакам Зодіаку пощастить на цьому тижні: Сонце проходить транзитом у знаку Стрільця і ​​приносить вітер позитиву та легкості в життя цих знаків!

Всесвіт передрікає швидку хвилю удачі для цих шести знаків Зодіаку

Сезон Стрільців у розпалі і принесе багато позитивної енергії цим знакам зодіаку.

Перегляньте ці знаки Зодіаку, яким пощастить з проходженням Сонця в Стрільці.

Цим шістьом знакам Зодіаку пощастить на цьому тижні: Сонце проходить транзитом у знаку Стрільця і ​​приносить вітер позитиву та легкості в життя цих знаків!

Рак

Транзит Сонця в Стрільці до 21 грудня остаточно витягне корінних жителів Рака з неспокійної води. У цей час Раки повинні проявляти більше ініціативи, щоб скористатися кожною можливою для досягнення свого професійного успіху.

Ретроградний Марс у Близнюках також запрошує Раків зробити крок назад і повторити свій шлях. Це дозволить їм не приймати рішення, не подумавши, і робити правильний вибір. Вони зможуть зміцнити свої майбутні проєкти та забезпечити своє майбутнє.

Скорпіон

У цей час Скорпіони зможуть краще керувати своїми витратами та бюджетом. Вони могли б вкласти частину своїх заощаджень в інвестиції, які принесуть їм багато грошей. Це приведе їх до певної фінансової стабільності, і вони зможуть закрити всі свої борги.

На роботі Скорпіони відчують підтримку колег у новому проєкті, який змусить їх вийти із зони комфорту. Ретроградний Марс у Близнюках може запропонувати їм запитати себе, щоб переконатися, що вони зробили правильний вибір, і допомогти їм у реалізації цього проєкту.

Вхід Місяця в знак Овна 2 грудня надихне представників Скорпіонів зробити сміливий крок і спробувати взятися за інший проєкт після роботи. Вони могли побачити збільшення своєї винагороди за рахунок додаткового доходу.

Риби

Зусилля Риб нарешті будуть винагороджені протягом цього тижня. Вся робота та самоаналіз протягом цих останніх місяців нарешті принесуть плоди, і уродженці цього знаку Води зможуть відчути безтурботність і внутрішній спокій із Сонцем у Стрільці.

Оптимізм цього знака Вогню допоможе їм поглянути на речі в перспективі та отримати новий досвід. Вони матимуть більше впевненості в майбутньому та матимуть кращу перспективу свого майбутнього.

Місяць у Рибах 30 листопада значно підвищить їхню інтуїцію та зміцнить співчуття та емпатію до інших. Нептун, правляча планета Риб, знову стає прямим 3 грудня, що підштовхне їх до занурення у своїх мріях і відпочити після тижнів напруженої роботи.

Телець

У цей сезон Стрільця Телець переживе момент щастя. Дійсно, оскільки Меркурій і Венера також проходять через цей знак Вогню, вихідці з Тельця відчують дуже позитивну енергію. Їм знадобиться свобода, і їм пора спробувати нові пригоди та досвід.

Неодруженим слід очікувати багато зустрічей протягом цього тижня та встановлення нових зв’язків. Цього тижня спілкування буде досить мінливим, і Тельцю не складе труднощів слідувати своїм інстинктам.

Терези

Терези будуть на висоті під час транзиту Сонця в Стрільці. Терези почуватимуться вільнішими в цей час і не боятимуться показувати, чого хочуть зовнішньому світу. Терези будуть під впливом прагнення Стрільців зосереджуватися на своїх цілях і досягати їх незважаючи ні на що.

Завдяки Венері та Меркурію в Стрільці Терезам не буде проблем висловити свої потреби, щоб поділитися своїми ідеями. Вони могли б почати писати книгу або відправитися в подорож, щоб мислити нестандартно.

Водолій

Під час сезону Стрільця Водолій буде дуже мотивований. Вони відновлять свою рішучість і енергію для досягнення своїх цілей. Вони примножують діяльність і отримують новий досвід, що може підштовхнути їх до подальшого розвитку творчості.

Порядок денний уродженців Водолія буде переповнений численними запрошеннями та пропозиціями, які заповнять їхнє повсякденне життя. Таким чином вони зможуть зустрітися з багатьма людьми та обговорити з друзями під час жвавої вечері.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page