fbpx

Цим знакам Зодіаку найбільше пощастить у коханні 3 квітня: транзит Меркурія в знаку Тельця зробить “чудо”

Цим знакам Зодіаку найбільше пощастить у коханні 3 квітня: транзит Меркурія в знаку Тельця зробить “чудо”

Телець

Оскільки ви почуваєтеся впевнено у своїх стосунках, ви також трохи боязкі, коли розмовляєте зі своїм партнером, і під час транзиту Меркурія в знаку Тельця 3 квітня 2023 року ви можете виявити, що ви двоє – дуже хороша пара. Де ви відстаєте, партнер легко підхоплює нитку, і навпаки. Вам подобається бути добре функціонуючою машиною… сьогодні ви обоє знаєте свої ролі.

Це може стосуватися будь-якої діяльності, в якій ви обоє залучені, будь то бізнес чи розвага.

Це приємно відчувати себе таким чином, і ви обидва добре працюєте під впливом Меркурія в Тельці. Сьогоднішній день навчить вас, що це лише один із багатьох днів, коли ви та ваш партнер безперебійно працюєте разом, у ідеальній гармонії.

Діва

Маючи стільки проблем, ви відчуваєте, що ви і ваш романтичний партнер можете зосередитися на речах під рукою з дуже невеликим опором. Можливо, ви звикли до життя, повного суперечок, і хоча це не найгірше, що ви можете зробити, дорога Діва, це іноді може бути втомливим, тому такі дні, як сьогодні, 3 квітня 2023 року, такі цінні для вас.

Можливість працювати пліч-о-пліч над конкретним домашнім проектом відновлює віру у ваші стосунки.

Під час транзиту Меркурія в Тельці ви побачите, що спілкування не тільки правильне, але й надзвичайно чесне. Ви не граєте в пасивно-чорні ігри, ви спокійно розмовляєте з партнером і не відчуваєте потреби сперечатися. Відкрийте себе ідеї, що сьогодні це лише початок, а ставлення, яке супроводжує сьогодні, є своєрідним шаблоном для майбутнього кохання та романтичного успіху.

Овен

Сьогодні, 3 квітня 2023 року, ви в правильному місці, щоб оцінити, що для вас найцінніше. Тепер ви знаєте, що якщо ви хочете створити найкраще середовище для себе та своїх близьких, щоб жити якомога краще, ви обидва повинні бути на одній хвилі, і сьогоднішній день бере участь у вашій діловій хватці.

Під час транзиту Меркурія в Тельці ви не будете форсувати справи у своєму любовному житті; ви сідаєте зі своїм партнером і легко обговорюєте речі.

Ви обоє вирішили, що варто витратити час і енергію, щоб зробити одне одного щасливим, і хоча це дуже позитивна річ, вона також потребує сили волі, наполегливості та глибокої любові. Сьогоднішній транзит, Меркурій у Тельці, дає вам знати, що ви зараз у ньому, щоб виграти його. Любов є, а любов може почекати; сьогодні вам належить вирішити те, що потрібно зробити, і ви обидва робите це з повагою та захопленням одне одним.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page