fbpx

Цим знакам Зодіаку у квітні пощастить найменше: повний місяць, сонячне затемнення і ретроградний Меркурій створять нервову атмосферу. Через це деякі люди будуть схильні робити неправильний вибір. Нещастя майже переслідуватиме їх!

Цим знакам Зодіаку у квітні пощастить найменше: повний місяць, сонячне затемнення і ретроградний Меркурій створять нервову атмосферу. Через це деякі люди будуть схильні робити неправильний вибір. Нещастя майже переслідуватиме їх!

Гороскоп на квітень 2023 року не дуже ласкавий до деяких знаків зодіаку. Повний місяць, сонячне затемнення і ретроградний Меркурій створять нервову атмосферу. Через це деякі люди будуть схильні робити неправильний вибір. Нещастя майже переслідуватиме їх.

Місячний гороскоп на найближчі тижні дає декому з нас причини для хвилювання. Без сумніву, квітень може бути для нас важким. Множення астрологічних явищ, які матимуть на нас сильний вплив, є унікальним.

Гороскоп на квітень 2023 для всіх знаків зодіаку

Квітень розпочнеться повним місяцем у Терезах , який покаже нам, як важко зробити вибір між двома протиріччями. Деякі люди через це потраплять у любовні проблеми. Випливуть зради і романи, а також незакінчені історії. Це буде лише передчуття того, що принесе нам ретроградний Меркурій наприкінці місяця. Багато колишніх кохань повернуться тоді… Не завжди з щасливим результатом.

Сезон затемнень, який розпочнеться з сонячного затемнення, принесе нам переломні події в нашому особистому житті. Доведеться вирішити важливі справи. Багато хто з нас пам’ятає те, що сталося минулої осені. Теми, які тоді стали для нас актуальними, знову почнуть вимагати нашої уваги. Але тепер потрібно буде прийняти рішення.

Деякі знаки зодіаку використають цей хаотичний час, щоб нарешті набратися сміливості та змінити своє життя на краще. Однак знайдуться й ті, для кого квітень виявиться непростим місяцем. Це Козероги, Діви і Раки.

Цим знакам зодіаку у квітні пощастить найгірше

Ось гороскоп для цих знаків зодіаку:

Козеріг

Козерогам доведеться запастися терпінням. Жодна з важливих для них справ не пройде так швидко, як їм би хотілося. Будуть затримки і перешкоди, а також значні труднощі в спілкуванні. Якщо Козероги не стримають своїх емоцій, то в середині місяця вони влаштують великий скандал.

Діва

Цього місяця Діви можуть неправильно зрозуміти чиїсь наміри – і будуть робити це неодноразово. Вони будуть люті без причини або будуть глибоко сумувати тижнями. Лише в травні вони дізнаються, що інша людина зовсім не хотіла їх образити. Вона також буде засмучена тим, як все обернулося…

Рак

Повний місяць погано вплине на всіх Раків, які останнім часом воліли жити минулим, а не зосереджуватися на теперішньому моменті. Якщо вони зараз почнуть ідеалізувати те, що сталося, то гірко про це пошкодують. Вони не будуть цінувати своїх близьких і будуть сумувати за тим, хто давно цього не заслуговує…

Фото ілюстративне спеціальне для ibilingua

You cannot copy content of this page