fbpx
гороскоп
Цим знакам Зодіаку у п’ятницю, 21.10.22. варто згадати, що таке скромність, а інакше очікуйте на неприємності, які будуть валитися, як з рогу достатку!

Цим знакам Зодіаку у п’ятницю, 21.10.22. варто згадати, що таке скромність, а інакше очікуйте на неприємності, які будуть валитися як з рогу достатку!

21 жовтня негативна енергетика вплине на багатьох людей, тож можливі конфлікти та загострення не найкращих рис характеру. Астрологи розповіли, кому краще уникати валькування, щоб не погіршити цей день.

21 жовтня є високі шанси на те, що стосунки між людьми будуть перетворюватись у прогулянку по тонкій кризі. А деяким знакам Зодіаку захочеться показати себе у всій красі та перебільшити власні досягнення та уміння, що лише погіршить ситуацію. Астрологи назвали трійку тих, кому краще поводитись у цей день скромно.

Близнюки

Хоч такі люди і рідко вихваляються, але саме в п’ятницю це може вилізти для них боком. Краще не розповідати про свої успіхи тим людям, які зараз перебувають не у найкращій ситуації. Навіть сказане не зі зла може перетворитись у причину для серйозних суперечок та образ.

Лев

Представники цього знаку звикли показувати себе у найкращому світлі та не втрачають жодної нагоди продемонструвати всі свої досягнення. Однак в п’ятницю це може зіграти проти них, адже навіть найближчі люди можуть сприйняти це у кращому випадку зі сміхом, а зачепити его Левів доволі легко.

Стрілець

Таким людям варто бути дуже обачними не лише з вихвалянням себе, а й з таємницями. Вони не звикли довго тримати секрети, тож можуть добряче зіпсувати стосунки з найближчими через свою балакучість. Це стосується і чужих історій, і потенційних можливостей, про які інші ще не знають.

Бережіть себе, своїх рідних та Україну!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page