fbpx
гороскоп
Цим знакам Зодіаку варто бути дуже обережними у вихідні, інакше їм ще довго буде ніяково

Цим знакам Зодіаку варто бути дуже обережними у вихідні, інакше їм ще довго буде ніяково

Гороскоп на вихідні 4-5 червня 2022 року радить утриматися від неконтрольованих рефлексів у найближчі дні.

Ретроградний Меркурій закінчується. У ці вихідні ми востаннє відчуємо на собі дію цього явища. Деякі знаки зодіаку втратять самовладання, через що їм буде ніяково в компанії. Зараз варто бути набагато обережнішим, ніж зазвичай.

Деякі знаки зодіаку в найближчі дні можуть почати вести себе дещо хаотично. Вони будуть діяти так, що потім ще довго будуть соромитися своїх вчинків.

Людям під цими знаками зодіаку варто придивитися до своєї поведінки:

Овен

Овен стане вкрай підозрілим. У нього може виникнути бажання провести власне розслідування в соціальних мережах. Однак замість того, щоб дізнатися про вашого партнера або друзів, це ненавмисно залишить слід у чиємусь профілі. На мить неуважності серце клацне в Instagram або “Мені подобається!” на Facebook і покаже незнайомій людині, що йому це цікаво.

Водолій

Водолій ні в якому разі не повинен лукавити і брехати, щоб вразити когось. Зірки кажуть, що він може бути спійманий на нечесності. Якщо він прагне забороненого роману на вихідних, то незабаром це перестане бути таємницею. У найближчі дні варто подбати про чесність і віддано ставитися до своїх близьких.

Близнюки

Близнюк може інстинктивно звинувачувати когось у власних помилках. Хоча він сподівався, що це допоможе йому уникнути неприємностей, все обернеться зовсім інакше. Ця людина не дозволить вам звинувачувати її в тому, чого вона не робила. Вона не тільки почне захищатися, але й зробить це так, щоб всі дізналися про цей наклеп.

Фото ілюстративне