fbpx
життєві історії
Цими вихідними дівчина мого сина запросила його на день народження у кафе. Микита довго вибирав подарунок, врешті решт, за моєю порадою, ми придбали букет із цукерок і подарунковий набір по догляду за волоссям. Вже коли я підвозила сина до міста, Микита мені зізнався, що дуже хвилюється, адже там буде багато незнайомих йому людей. Свято минуло гарно. Я забрала сина, і вже в автівці дещо для себе прояснила!

Ще зовсім недавно були побачення у мене з моїм чоловіком. Та сьогодні ми вже сім’я з досвідом. У шлюбі з Романом я вже дев’ятнадцять років.

У нас зростає двоє чудових діток. Старший син Микита, якому вже сімнадцять минуло і молодша донечка Зорянка, учениця п’ятого класу.

Обидвоє з чоловіком ми працюємо і дбаємо про комфорт і затишок в нашій оселі. Прив’язуємо нашим дітям любов і сімейні цінності і традиції.

Всі разом дружньою сім’єю їздимо відпочивати, завжди навідуємось до наших батьків, дідусів і бабусь наших дітей. Дочка наша ходить додатково на бальні танці.

А синок Микита захоплюється тхеквандо. Там він і познайомився з Мартою. Спочатку в них зав’язалось спілкування, а згодом вони вирішили зустрічатись, як хлопець і дівчина.

Я про все що відбувається в житті моїх дітей добре знаю, адже я не лише мама для них, а й найкращий друг, якому можна розказати про все і отримати корисну пораду, або підтримку яка іноді вкрай необхідна.

Цими вихідними дівчина мого сина запросила його на день народження у кафе, де буде багато її друзів.

Микита довго вибирав подарунок, врешті решт, за моєю порадою, ми придбали букет із цукерок і подарунковий набір по догляду за волоссям.

Вже коли я підвозила сина до міста, Микита мені зізнався що дуже хвилюється, адже там буде багато незнайомих йому людей.

Переживав який тост за столом він має говорити, та я сину порадила завжди залишатись собою, у будь якій ситуації.

– А тост- говори те, що ти справді бажаєш цій людині від щирого серця. Завжди посміхайся і буть ввічливим.

Ввечері я зустріла свого Микиту дуже щасливим і задоволеним.

Так у мене справді сім’я про яку я мріяла, але в дечому наше щастя залежить саме від нас. Від нашого ставлення один до одного, від нашої турботи і піклування.

Від того, наскільки ми щирі один перед одним. А щастя наших дітей часто залежить від середовища в якому вони зростають.

І це супроводжуватиме їх в майбутньому, а відтак від цих відносин залежить і наша старість.

Наші теперішні відносини до батьків, за якими часто спостерігають і наслідують наші діти.

Миру вам і добра, дорогі читачі!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page