fbpx
життєві історії
Цими вихідними ми взяли Данила і поїхали в кіно, а після і на піцу сходили. І якось так вийшло, що за кіно оплатив мій чоловік. Ох і бурчав він цілу дорогу додому. Що нам слід навчитись економити, що потрібно менше викупляти сину марципанів, а піцу можна і вдома спекти. Я не розумію позиції свого чоловіка. Так і хотілось йому сказати, що час ставати мужчиною і заробляти більше, щоб подбати краще про нас з сином

Чому в сімейній парі, про дітей більше піклується і переживає мама, аніж батько?

Цим питанням я задаюсь, уже кілька років.

Колись давно, коли ще була дівчиною, то мріяла про справжню сім’ю, таку, як у моїх батьків і навіть кращу. Де будуть дітки і багато любові.

Потім я зустріла свого коханого Олега. Прозустрічавшись два роки ми стали на рушничок щастя. Батьки для нас постарались про житло, а це невеличкий будиночок, на околиці міста.

Та вся романтика згасла між нами, як тільки народився наш первісток. Данилко часто хворів і ми постійно металися по лікарях.

Та вже коли наш синочок підріс і пішов у школу, лихо наче минувало.

Данило наш старанний хлопчина він захоплювався багатоборством, а ще любив читати і вчитись. Тому вже після дев’ятого вступив у фізико-математичний ліцей.

Зізнаюсь чесно, мені не легко було відпустити дитину, знаючи що він буде тиждень там жити і лише на вихідні приїжджатиме додому.

На тиждень я старалась сину купити трохи смаколиків, а подекуди їхала забирати на вихідні, а потім відвозила його у ліцей.

Сама я працюю у батьків на фірмі, а мій чоловік автомеханіком.

Щось останнім часом заробітки в нього не дуже, тому він постійно бурчить, що нема грошей, хоч я вже давно не прошу у нього ніяких коштів, мені вистарчає мого заробітку.

Та цими вихідними ми взяли Данила і поїхали в кіно, а після і на піцу сходили.

Так поневолі вийшло, що за кіно оплатив мій чоловік. Ох і бурчав він цілу дорогу додому. Що нам слід навчитись економити, що потрібно менше викупляти сину марципанів, а піцу можна і вдома спекти.

Я не розумію позиції свого чоловіка, так і хотілось йому сказати, що час ставати мужчиною і заробляти більше, щоб подбати краще про нас з сином.

Та я, як завжди, змовчала, можливо мені забракло духу сказати це чоловіку прямо в лице, а можливо не хотіла чергової “бурі”.

Десь глибоко в серці я ще кохаю свого Олега, та почуття вже далеко не ті що раніше.

Та як допомогти Олегу стати успішнішим?

Щоб він знову відчув себе справжнім чоловіком, який не буде жаліти коштів на своїх рідних.

А навпаки, як колись, радуватиме нас приємними несподіванками і подарунками?

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page