fbpx
гороскоп
Цинізм, хитрість і гострий розум: гороскоп по картах Таро сьогодні попереджає про складний день. Як уникнути конфлікт, що наближається!

Цинізм, хитрість і гострий розум: гороскоп по картах Таро сьогодні попереджає про складний день. Як уникнути конфлікт, що наближається!

Гороскоп на сьогодні – 13 серпня 2022 – по картах Таро!

Сьогодні карти пророкують складний день. Випав Лицар мечів. Що це означає – читай у гороскопі для всіх знаків Зодіаку по картах Таро.

Настає складний період. І про це попереджає Лицар мечів. Ця карта символізує цинізм, хитрість і гострий розум. І… конфлікт, що наближається.

Основне значення

Лицар мечів – це бунт, свавілля, відчуження і конфлікти, конфлікти і ще раз конфлікти. Незалежний і свавільний Лицар мечів може бути підлим і руйнівним. Будьте обережні, карти попереджають про серйозні зміни в житті. Все може зникнути в один момент, якщо не звернути увагу на оточення і свої спалахи гніву. Не варто спалювати мости в бажанні щось комусь довести.

Робота

Здається, вам набридла робота. Ви швидко навчаєтеся, пропонуєте нові ідеї, порозумілися з колективом, а тепер покладаєтеся на інтуїтивні рішення. Ви перестали бачити ситуацію в цілому і вибір, який робите, часто виявляється помилковим. Здається, ви самі створюєте собі неприємності, загострюючи атмосферу в колективі. Подумайте про це.

Кохання

Уїдливе ставлення одне до одного, зневага почуттів партнера призвели до того, що стосунки розпадаються на очах. Лицар мечів натякає, що почуттів не залишилося, і передрікає розставання.

Щоб там не було, пам’ятайте, ваше життя у ваших руках!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page