fbpx
Притчі
Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах

Цю дивовижну притчу мені одного разу розповіла моя бабуся. І я, напевно, ніколи не перестану дивуватися мудрості і глибокому змісту, які закладені в цих словах. За матеріалами

Того вечора я побачила, як бабуся щось писала на листку паперу.

– Що ти там пишеш? – запитала я.

Бабуся посміхнулася і сказала:

– Набагато важливіше не те, що я пишу, а те, чим я це роблю! Бачиш цей олівець? Він не такий простий, як тобі здається. І я хочу, щоб ти стала такою ж, як він, коли виростеш.

Я звикла до того, що моя бабуся любила філософствувати і міркувати зі мною про життя довгими вечорами, тому така відповідь мене не здивував. Я лише з цікавістю подивилася на бабусин олівець, але нічого примітного в ньому не виявила.

– Ба, це ж звичайний олівець!

– Так, але у нього є 5 приголомшливих якостей, які потрібні і тобі, якщо ти хочеш прожити щасливе життя.

По-перше: у тебе може все прекрасно виходити, ти можеш бути майстром своєї справи, але ти не повинна забувати про те, що існує направляюча рука, яку ми називаємо Вищою Силою. Довіряй цій силі і прислухайся до неї.

По-друге: олівець час від часу потрібно заточувати. Для нього це, напевно, не найприємніша процедура, але зате після заточування лінія стає тоншою і красивою. Значить, нам всім потрібно вчитися терпіти біль, пам’ятаючи, що вона облагороджує і веде до кращого.

Читайте також:НА СТОЛІ ЗАДЗВОНИВ ТЕЛЕФОН. ПОДАРУНОК ДОЧКИ. ЛЮБОВ СЕРГІЇВНА ПО ЗВИЧЦІ ЗАРЯДЖАЛА АПАРАТ, ХОЧА ДЗВОНИТИ ЇЙ БУЛО НІКОМУ. ОСЬ УЖЕ РІК ЯК МОВЧАВ, А ТУТ РАПТОМ ЗАДЗВОНИВ. НОМЕР ЯКИЙСЬ НЕВІДОМИЙ. ВОНА ПРИТИСНУЛА РУКУ ДО ГPYДЕЙ І СІЛА НА ДИВАН. ЩОСЬ ТАМ, В ГPYДЯХ ЗАЩЕМІЛО ВІД ПОЧУТОГО

По-третє: користуючись олівцем, ми завжди можемо стерти допущені помилки. Виправляти себе – це добре. У більшості випадків це єдиний спосіб не збuтися з правильного шляху.

По-четверте: головне в олівці – не є дерево, а його стрижень. Тому, перш за все завжди звертай увагу на те, що всередині тебе.

І нарешті, по-п’яте: за олівцем на папері завжди залишається слід. Пам’ятай, що ти теж постійно залишаєш за собою слід, але у вигляді вчинків і слів, так що обмірковуй кожен свій крок!

facebook