Тут і так все погано, і фінансово, і в загалі. Я без роботи, чоловіку зарплату зменшили. Ще й у п’ятницю наш син розбив чужий телефон у школі. Неробочий айфон якоїсь модної, але не останньої моделі, розгнівані батьки і купа телефонних дзвінків

Тут і так все погано, і фінансово, і в загалі. Я без роботи, чоловіку зарплату зменшили. Ще й у п’ятницю наш син розбив чужий телефон у школі. Каже, штовхнули, а хто – не бачив.

За фактом є неробочий айфон якоїсь модної, але не останньої моделі, розгнівані батьки і купа телефонних дзвінків. Що робити, не знаю, питала в інших знайомих з дітьми: відповіді були різні.

Одні говорили, що треба тихо все вирішити і віддати гроші за ремонт. Варіант зрозумілий, але виходить так, що ремонт буде коштувати майже стільки ж, скільки і сам телефон. Зламалася якась дуже важлива деталь, і її заміна плюс робота майстра влітає у копієчку.

Інші радили махнути рукою. Син навчається добре, тож вчителі до нього докопатися не зможуть. До суду справа точно не дійде, а батьки хлопчика винні самі. Нема чого було дитині давати в школу такий дорогий телефон. Звичайної «дзвонилки» було б достатньо.

Але у нас нормальна сім’я, і ​​совість у нас теж взагалі є. Вирішувати свої проблеми за чужий рахунок – це низько.

Синові 13 років. Повірте, він справді переживає, але продовжує доводити, що ні в чому не винен. Вчителі на поведінку досі не скаржилися, але вимагають швидше розібратися в ситуації. Репутація школи їм, бачите, дуже важлива.

Це зрозуміло, але що робити, ми поки що не вирішили. Сподіваюся, тут нам допоможуть порадою чи хоч би направлять у потрібне русло. Може, у когось була схожа ситуація, чи з вашими знайомими. Дуже дякую заздалегідь.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.