fbpx
життєві історії
,,Твої батьки більше не побачать мою дочку, і взагалі ми розлучаємося!” – пішла від чоловіка, бо не хоче віддавати дитину його батькам

«Твої батьки більше не побачать мою дочку, і взагалі ми розлучаємося!» – ось це почув Женька…

Взагалі, Женька, наш друг, дуже добрий хлопець. У нього дві квартири, дві машини, хороша робота з хорошим заробітком. Та й просто гарний хлопець, душа компанії!

Дружина його, Олена, теж непогана жінка. Все при ній, і фігура, і обличчя. Але ось гроші заробляти зовсім не вміє, і відповідно, все що нажито в їхній родині, це заслуги Жені.

Та справа навіть не в цьому… Класнівони! Дивишся з боку і здається, що ідеальна сім’я!

Але це зовсім не так! Проблема сидить уже давно. Олена, ніколи не любила його батьків, і з появою дочки любові так і не додалося. Доньці вже 5 років.

З батьками Олени вона залишається постійно, а ось з батьками Жені ніколи. Знаєте, я спочатку думала, що просто батьки такі, не горять бажанням брати внучку до себе. А тут таке….

Поїхали Женя з Оленою на озеро, дочку залишили у себе вдома з його батьками. Все круто, відпочивають, веселяться, дзвонять батькам. Олена просить до телефону дочка, запитати як справи …

В ході розмови з’ясовується, що відвезли все таки бабусі з дідусем до себе, в село. І тут понеслася. Олена переступила всі пороги, висловилася і на адресу батьків, і на адресу Жені.

У село вона не дозволяла ніколи забирати дитину, а тут ще й без її відома.

– Я зараз подзвоню дільничному, він забере у них дитини.

Друзі, я це не придумала! Це її слова, слово в слово (принаймні з розповіді Жені). Я сама не могла повірити, що таке можна сказати батькам.

Відпочинок був зірваний, розмова закінчилася погрозами розлучення від Оленки, і діленням майна. На даний момент, Женька живе один в квартирі. Олена по-тихоньку виносить речі та подає на розлучення.

От скажіть мені, що поганого залишити дитину з батьками чоловіка, тим більше в селі, на свіжому повітрі?

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

facebook