fbpx
життєві історії
– Ти чому Мілану так рано від пипки відівчила? На вулиці зима, холод, так би хоч мала чим рота прикрити дитині. – Але я що, мала заставляти, як все це сталося само собою. Я вже мовчу про те, як ми не жаліємо дитину, коли їздимо з нею відпочивати. Цього року на вихідні, всього на три дні поїхали в Карпати – це ж неприпустимо, з такою маленькою дитиною

У нас з мамою завжди були хороші стосунки, але в період мого дорослішання її не було поруч. Мама розлучилась з татом і переїхала жити до нового чоловіка, а мене перекидали від однієї бабусі до іншої, але я зараз не про це.

Так сталося, що коли я вийшла заміж ми стали жити разом і мама почала мене повчати, як все треба робити правильно.

Мене це страшенно дратує, бо змогла ж я успішно жити сама і їсти і прибрати могла, а тепер, виявляється, я все роблю не правильно.

Кожен день чую, що я не правильно виховую дочку Мілану, бо як це так, що вона до сих пір “висить на мені”, як так, щоб дитина вимагала “їсти маму” прямо на вулиці, це ж не правильно, що люди скажуть? А Мілані всього рік і місяць, щоб ви розуміли.

– Ти чому Мілану так рано від пипки відівчила? На вулиці зима, холод, так би хоч мала чим рота прикрити дитині.

Але я що, мала заставляти, як все це сталося само собою. Мені інколи здається, що мама просто хоче зачепити мене, але для чого? Я давно самостійна людина, і вже це робити пізно…

Я вже мовчу про те, як ми не жаліємо дитину, коли їздимо з нею відпочивати. Цього року на вихідні, всього на три дні поїхали в Карпати – це ж неприпустимо з такою маленькою дитиною. А те, що люди за кордон літають, зі ще меншими дітками, вона й чути не хоче.

Дратує коли на вихідних ми з чоловіком збираємося погуляти разом, моя мама починає пхатися, що “зараз не йдіть, бо дитина за 2 годинки має їсти супчик, а мамине молочко то не їжа” і все в такому роді.

Мої батьки, як були молоді, теж жили з батьками моєї мами, то моя баба не любила коли до них приходили гості, все нила, що та подружка не добра, а та заздрить, а той друг любить погуляти і т. д.

Тепер моя мама ниє так само, хоча колись казала, що зі своїми дітьми буде інакше. От і я боюся, щоб не повторювати потім цих же помилок, я вже кажу чоловіку збирати гроші Міланці на окрему квартиру, щоб в майбутньому до неї не пхатися зі своїми порадами.

Поділіться своєю думкою. Як правильно пояснити мамі, що ми давно дорослі і самостійні? Не хочу її ображати, але сил все це вислуховувати також немає.

Передрук без посилання на ibilingua.com – заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

Сподобалась стаття? Поділіться з друзями на Facebook

You cannot copy content of this page