fbpx
гороскоп
Тисячу можливостей від Всесвіту: астроексперти наполегливо просять ці знаки Зодіаку не упустити свій шанс стати щасливішими

Тисячу можливостей від Всесвіту: астроексперти наполегливо просять ці знаки Зодіаку не упустити свій шанс стати щасливішими.

Що варто знати про коридор затемнень і який період цієї осені астрологи назвали трансформаційним.

Згідно загальновідомим даним, коридором затемнень називається проміжок між місячним і сонячним затемненням або навпаки. Майбутньої осені коридор відкриється сонячним затемненням 25 жовтня і завершиться місячним затемненням 8 листопада.

Коридор затемнень 2022 – вплив на людину

Прийнято вважати, що коридор затемнень – це час серйозних трансформацій для людей. Особливо астрологи виділяють представників вогняних знаків Зодіаку – Львів, Стрільців і Овнів – у них життя зміниться сильніше за інших.

Люди, що впевнені в собі, отримають тисячу можливостей від Всесвіту, будуть швидко рухатися вперед до своїх мрій і реалізовувати абсолютно всі свої бажання. А ось ті, у кого є сумніви в правильності їх шляху, отримають підказки, які важливо вчасно розтлумачити. Крім того, коридор місячних і сонячних затемнень допоможе вам зрозуміти, в яку саме сторону краще направити свою енергію.

Коли місячне затемнення в 2022 році – дата

Осіннє місячне затемнення настане 8 листопада о 13:02 за Києвом на осі Телець – Скорпіон. Це час, коли пора вирішувати всі наболілі питання і закривати двері в минуле життя. Якщо вас тримає щось, що заважає вам рухатися далі – затемнення Місяця допоможе розібратися з проблемою.

Вплив земного супутника, який опинився в тіні, приверне зміни в вашу долю. Головне, що ви повинні зробити – проаналізувати себе, свої почуття, бажання і поведінку. Чим жорсткіше буде самоаналіз – тим приємніше і відчутніше результат.

Коли затемнення Сонця 2022 – дата

Перше осіннє сонячне затемнення станеться 25 жовтня о 13:49 за Києвом. Езотерики називають цей період розвитком творчого початку. Якщо вам здається, що у вашому житті (професійному, творчому або особистому) настав застій, то сонячне затемнення в жовтні відкриє для вас багато, раніше незвіданих, можливостей.

Коридор затемнень 2022: що не можна робити

В силу того, що місячні і сонячні затемнення завжди супроводжуються серйозними трансформаціями, в цей період краще відмовитися від:

укладення важливих угод

підписання будь-яких паперів

зміни місця роботи

переїзду

початку нових відносин.

Ви повинні сконцентруватися на відчуттях всередині себе, краще – взяти відпустку і подумати, чого насправді ви хочете від життя. Якщо ви правильно використовуєте свою енергію, перестанете концентруватися на негативі, а почнете прислухатися до свого внутрішнього голосу, то всі відповіді на питання прийдуть до вас самі собою.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua