fbpx

Тиждень 13-19 березня 2023 року буде складним для трьох знаків Зодіаку. Зірки налаштовані досить неприхильно, доводячи їх на межу відчаю. Дізнайтеся, на які представники це впливає і як ще можна врятувати тиждень!

Три знаки зодіаку повинні бути сильними з 13 березня. Попереду багато неприємностей, суперечок і невдач.

Тиждень 13-19 березня 2023 року буде складним для трьох знаків зодіаку. Зірки налаштовані досить неприхильно, доводячи їх на межу відчаю. Дізнайтеся тут, на які знаки зодіаку це впливає і як ще можна врятувати тиждень.

Знак Зодіаку Рак: у вас не все добре

Раки починають тиждень слабко. Ви відчуваєте себе досить виснаженим, і в кожній сфері життя завжди є проблеми та затримки. Звичайно, це сильно напружує вас і створює сварливий і похмурий настрій.

Не сприймайте це так важко і робіть все, що добре для вашої душі. Ослабленому організму допоможе контрастний душ і фрукти. Не хвилюйтеся, незабаром знову буде все добре.

Знак Зодіаку Близнюки: Це стає стресовим

Дорогі Близнюки, цього тижня ви можете легко втратити нерви. Таке відчуття, що Меркурій повернувся в ретроградний стан, оскільки нічого не йде за планом.

Проєкт йде не так успішно, як очікувалося, щось сильно “лупне” по вас. Прийміть те, що деякі речі просто неможливо спланувати, і стримуйте свій перфекціонізм. Трохи відпочиньте або зменшіть стрес за допомогою спортивних заходів. Найпізніше до неділі зірки знову дадуть вам зелене світло, і справи знову підуть на краще.

Терези втрачають слід

Дорогі Терези, на жаль, цього тижня вам знову доведеться зціпити зуби. Плутон у Козерозі в квадраті вашого знаку. Це піддає вас сильному стресу. На роботі ви хотіли б зробити все і відразу, і незабаром ви не будете знати, який шлях вгору, а який вниз. Це може призвести до необережних помилок, які вас дуже дратують.

Навіть у повсякденному житті обов’язки надто великі для вас, і ви насилу встигаєте. Не піддавайте себе такому тиску, найкраще використовувати планувальник і список справ, щоб стежити за справами.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page