fbpx

Тиждень, по якому ми вже крокуємо, буде переповнений щастям, радістю та коханням для цих 3-х знаків Зодіаку: цей період є сприятливим для оновлення та трансформації, особливо тому, що Юпітер також перебуває в цьому знаку, Плутон проходить через Водолій, а Марс залишає Близнюків, щоб вирушити в нову подорож у Раку

Тиждень, по якому ми вже крокуємо, буде переповнений щастям, радістю та коханням для цих 3-х знаків Зодіаку: цей період є сприятливим для оновлення та трансформації, особливо тому, що Юпітер також перебуває в цьому знаку, Плутон проходить через Водолій, а Марс залишає Близнюків, щоб вирушити в нову подорож у Раку

Сонце і Місяць офіційно входять в Овен і знаменують початок весняного рівнодення. Цей період є сприятливим для оновлення та трансформації, особливо тому, що Юпітер також перебуває в цьому знаку, Плутон проходить через Водолій, а Марс залишає Близнюків, щоб вирушити в нову подорож у Раку.

Для окремих знаків зодіаку зірки готують приємні сюрпризи…

Риби нарешті поступаються місцем Овну, щоб відкрити новий зодіакальний цикл! Тиждень, по якому ми вже крокуємо, буде особливо щасливим для окремих знаків зодіаку. За словами астрологів, любов буде супроводжуватися вихором метеликів у животі. Давайте разом відкриємо щасливе тріо!

Які 3 найщасливіші знаки зодіаку цього тижня?

Професійне життя, кохання, фінансове становище… Що приготували для вас зірки цього тижня? Чи зможете ви приймати правильні рішення? Чи буде у вас можливість познайомитися з цікавими людьми? Нижче дивіться астральний прогноз на цей період!

Телець

Шановні представники знаку Телець, з 20 по 26 березня астрологи готують чудові сюрпризи для вашого знаку! На цьому тижні вас чекають позитивні емоції та успіх у коханні; приготуйся знайти щастя, якого ви так довго чекали, і пригорнутися в обійми дорогого і ніжного.

Цілком можливо, що ваші стосунки перейдуть на новий рівень, тому не бійтеся змін! Сонце в Овні знаменує початок весняного рівнодення, воно приносить вам нову енергію та спонукає вас відпустити. Зараз ідеальний час для спілкування зі своїм внутрішнім я.

Молодик в Овні дає вам можливість розпізнати і прийняти свої страхи; це важливий крок для вдосконалення в усіх сферах! На його боці, Плутон у Водолії впливає на ваше професійне життя, що може спонукати вас до революційних змін у кар’єрі. Телець, зараз починається захоплюючий період, сповнений потенціалу, тож будьте готові прийняти всі можливості, які з’являються, і схопити їх вчасно!

Скорпіон

Шановні представники знаку Скорпіон, цей тиждень обіцяє бути гармонійним для вашого сузір’я! Ви легко знайдете спільну мову з близькими, проведете моменти, наповнені сюрпризами та увагою. Крім того, ви нарешті зможете звільнитися від почуття провини, яке мучило вас довгий час. Астрологи радять вам направити свої позитивні емоції в правильне русло і більш відкрито спілкуватися з партнером і близькими людьми, це не тільки покращить ваші стосунки, але й сприятиме успіху на роботі.

З Юпітером в Овні ви можете почати нову справу, тому що ви обов’язково досягнете успіху. Сонце в Овні привносить нову енергію у ваш розпорядок дня; тому настав час подати заявку на нову роботу або прийняти нові звички, щоб покращити свій спосіб життя.

Молодий Місяць, навпаки, пропонує вам можливість зайнятися близькими вам проєктами. Тим не менш, перебуваючи в знаку Рака, Марс відкриває перед вами нові перспективи для різноманітності та відкриття нових горизонтів.

Водолій

Шановні представники знаку Водолія, вам нарешті доля посміхнулася! Протягом цього тижня ви будете особливо чарівні і привертатимете увагу оточуючих. Якщо ви шукаєте свою половинку, Марс у Раку може запропонувати вам можливість познайомитися з чарівною та симпатичною людиною.

Якщо ви вже перебуваєте у стосунках, ви збираєтеся відкрити нові аспекти свого партнера та пережити унікальні моменти разом. Сонце в Овні приносить нову енергію у ваш знак і викликає у вас жагу до навчання! Тож ви можете зацікавитися новими темами та відчути більше мотивації ставити запитання та досліджувати нові ідеї. Використовуйте цей сприятливий період для підвищення кваліфікації та розширення кругозору!

Тим не менш, Плутон у Водолії, ймовірно, змінить ваше життя. Дійсно, ці зміни в обставинах можуть підштовхнути вас змінити свою особистість. Тож очікуйте нових можливостей для зростання та особистого розвитку. Якщо шанс випаде вам, Водолій, зробіть все, що в ваших силах, щоб його не упустити!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page