fbpx

Тиждень, що розпочався, переверне життя цих знаків Зодіаку з ніг на голову і вони цього не очікують: астральні конфігурації не будуть добрими для деяких жінок зодіаку

Тиждень, що розпочався, переверне життя цих знаків Зодіаку з ніг на голову і вони цього не очікують: астральні конфігурації не будуть добрими для деяких жінок зодіаку

Тиждень, що розпочався 23 січня буде не дуже славним для жінок 3 знаків зодіаку. Цей період, який збігається з закінченням ретроградації Урана в Тельці та проходженням Венери в знаку Водолія, ймовірно, посіє розбрат у кількох сферах їхнього життя.

Астральні конфігурації цього тижня не будуть добрими для деяких жінок зодіаку. Здебільшого вони будуть на межі й дозволять емоціям взяти верх. Перешкоди, розчарування та невизначеність можуть завадити їм рухатися вперед.

У яких знаків Зодіаку буде важкий тиждень?

Трьох представників наступних астрологічних знаків чекають проблеми протягом тижня 23 січня. До кінця тижня вони можуть зіткнутися з негараздами в особистому та професійному житті.

Близнюки

На горизонті для жінки-Близнюка вимальовується важкий тиждень. Їй слід триматися подалі від людей, які навмисно намагаються дістатися до неї або порушити її плани.

Після кількох непорозумінь цьому знаку Повітря часто буде важко досягти своїх цілей протягом наступних кількох днів. Тоді зірки запрошують його відступити та захистити себе, щоб уникнути можливої ​​напруги з його професійним чи особистим оточенням. Крім того, цьому знаку доведеться навчитися відпускати і не дозволяти своїм думкам саботувати їхні стосунки.

На цьому тижні жінці-Близнюку слід залишити єдину турботу про підтримку балансу в професійному середовищі. Хоча вона може досягти хороших успіхів, жінка-Близнюк завжди матиме враження, що її близькі люди не розуміють.

Тому він повинен залишити свої проєктні ідеї та нові методи комунікації до 29 січня, щоб мати можливість реалізувати їх у кращих умовах.

Лев

Тиждень з 23 по 29 січня не буде приємним для жінки-Лева. Вона повинна бути дуже обережною у відносинах з оточуючими. Найкраще, якщо вона не буде ділитися своїми турботами або таємницями з малознайомими або новими знайомими. Тільки перевірені люди зможуть наставити її на шлях успіху.

На цьому тижні жінка-Лев зможе розвинути яскраві та позитивні ідеї для розвитку свого бізнесу та успіху своїх проєктів. Але краще витратити час, щоб визначити їх пріоритети, перш ніж швидко трансформувати їх у дії на місцях.

На любовному рівні певні рухи планет також можуть затьмарити судження зодіакального Лева. Однак вона повинна продовжувати слідувати своїй інтуїції, щоб зробити необхідні зміни в особистому житті. І хоча цього тижня її співчуття викликає захоплення, жінка-Лев не повинна дозволяти іншим користуватися її добротою та турботою.

Тим не менш, ці якості могли б допомогти їй відновити зв’язок зі своєю другою половинкою та творити магію разом.

Водолій

Жінка-Водолій цього тижня може відчути легке зниження мотивації та енергії. Тому їй слід більше зосередитися на своєму самопочутті протягом наступних кількох днів.

Цього тижня цьому знаку Повітря справді доведеться докласти чимало зусиль. Потім йому доведеться зробити перерву, щоб відновити сили та поставити нові цілі. Як сім’я, зірки закликають його звільнитися від негативних думок і залишити більше місця для радості.

Це допоможе їй змінити свою думку з кількох питань і зробити більший крок у своєму любовному житті. З усіма накопиченими грошима останній матиме всі заслуги, щоб витрачати свої гроші та задовольняти важливі потреби.

Однак йому часто буде важко визначити пріоритети своїх потреб, що може призвести до поспішні операції та надмірні покупки. Він також повинен залишатися пильним. Ревнощі, пов’язані з його особливим управлінням його грошима, могли створити деяку турбулентність у його стосунках.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page