fbpx
життєві історії
Тиждень тому до чоловіка прийшов судовий виконавець та приніс папери на стягнення аліментів. Виявляється, у Ігоря є ще один син, хлопчик одинадцяти років. З його матір’ю, як я зрозуміла, він не був в офіційному шлюбі і ніколи не мешкав разом. Але дитину визнав і дав їй своє прізвище. За словами Ігоря, він періодично відвідує сина

Чоловік розповів мені про свою дитину через 2 роки стосунків! Та розповім по-порядку. Два роки тому познайомилася завдяки друзям із чоловіком. На першій зустрічі Ігор розповів, що у нього важко хворіє кіт, і було видно, що він справді дуже переживає з цього приводу. Мене це дуже зворушило. Зголосилася йому допомогти, порекомендувала гарного ветеринара, але тварину врятувати так і не вдалося.

Зате ця ситуація нас дуже зблизила, і за місяць я до нього переїхала. Ігор він давно розлучений, колишня дружина з дорослим сином живе в іншій країні.

Моя дочка теж вже зовсім самостійна дівчина і тільки пораділа, що у мами з’явився шанс влаштувати своє особисте життя. Ми з Ігорем почали потихеньку обживатись разом, зробили невеликий ремонт, завели нового кота. Про заміжжя мови поки не йшлося. Але навіть якщо цього не станеться, я все одно відчувала себе щасливою.

Але є ложка дьогтю. І тепер я не знаю, як мені бути і чи варто залишатися із цим чоловіком.

Тиждень тому до чоловіка прийшов судовий виконавець та приніс папери на стягнення аліментів. Виявляється, у Ігоря є ще один син, хлопчик одинадцяти років. З його матір’ю, як я зрозуміла, він не був в офіційному шлюбі і ніколи не мешкав разом. Але дитину визнав і дав їй своє прізвище. За словами Ігоря, він періодично відвідує сина і по можливості допомагає грошима.

Але, мабуть, він до кінця мені все не розповідає, інакше, якби все було добре, навіщо цій жінці подавати на аліменти? Та й мені за два роки не розповісти про хлопчика, хіба це гаразд? Про яку довіру може йтися, якщо людина вважає за потрібне приховувати таку важливу частину свого життя? І що мені робити? Так не хочеться зараз, у такий складний час, залишатися самотньою.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.