Тиждень, який розпочнеться 14 листопада 2022 року, принесе трьом знакам Зодіаку чимало проблем: вам потрібна довга “нитка” терпіння, але будь ласка, не впадайте духом!

Тиждень, який розпочнеться 14 листопада 2022 року, принесе трьом знакам Зодіаку чимало проблем: вам потрібна довга “нитка” терпіння, але будь ласка, не впадайте духом!

Трьох знаків Зодіаку попереду чекає дуже важкий тиждень!

Тиждень, який розпочнеться 14 листопада 2022 року, принесе трьом знакам зодіаку чимало проблем. Деякі невдалі зоряні сузір’я завдають їм неприємностей.

У Дів важкий тиждень

Ви турбуєтеся про все і про всіх і схильні до песимізму. Це позбавляє вас енергії, і вам важко відпочити. Меркурій і Венера в квадраті до вашого знака створюють додаткову напругу.

Тепер важливо розібратися зі своїми внутрішніми потребами і розібратися в невпевненості в собі. Ви також можете зрозуміти, що деякі люди навколо вас не такі добрі до вас, як ви думали.

Рибам потрібне терпіння

Рибам стає важко, особливо з середини тижня. Тоді, з Меркурієм, Венерою, Марсом і Нептуном, кілька планет стоять на їхньому шляху і викликають ускладнення. У коханні, на роботі чи у проблемах зі здоров’ям завжди є труднощі, і нічого не йде за планом.

Вам потрібна довга нитка терпіння, але будь ласка, не впадайте духом. За підтримки Юпітера ви все ще можете успішно завершити тиждень.

Водоліїв чекають деякі труднощі

Сатурн закликає вас відповідати за свої вчинки і не уникати труднощів. Не відкладайте надовго прийняття важливих рішень, це призведе до додаткових проблем.

Квадрат Меркурій-Уран також спонукає вас дивитися як на любов, так і на професійні справи з більшою реалістичністю.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua