fbpx

Тиждень з 13 по 19 лютого буде важким для цих 3 знаків Зодіаку. Але якщо постаратися, Всесвіт можна і перехитрити!

Щоразу, коли ми бачимо тижневий гороскоп, який обіцяє нещастя та смуток, ми повинні знати, що все можна виправити.

На тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року чекають хороші та погані часи, і це те, що становить усе життя, або, в даному випадку, тиждень.

І хоча цей тиждень встановив параметри для хорошого і поганого, погане, як правило, більше виділяється для цих знаків зодіаку. Людській природі властиво зосереджуватися на негативі; велич світу може бути всюди навколо нас, але якщо одна дрібниця піде не так, це все…

Що стосується астрологічних аспектів, то попереду нас чекає кілька “м’яко” згубних подій.

У період з 13 по 19 лютого ми побачимо гіркий смак чверті місяця в Скорпіоні, місячного з’єднання Плутона (завжди добре знати), Меркурія навпроти Ліліт (готуйтеся до ритму, щоб продовжити свій шлях), квадратного вузла Меркурія (щось може заважати нашому зціленню чи процвітанню), і останній “ляпас”, відомий як Сонце в поєднанні з Сатурном. Отже, Сатурн, Плутон, Меркурій і Ліліт, це буде напружений тиждень.

По суті, найбільше цього тижня ми можемо очікувати багато роздумів, які нікуди не приведуть. Ми хочемо результатів, але не хочемо на них працювати. Ми хочемо любові, але нам лінь вийти з дому. Ми хочемо досягти успіху на роботі, але на певному рівні нам це байдуже.

Це не постійне відчуття, насправді воно базується на втомі, і всі ми знаємо це відчуття.

Але найпримітнішою річчю цього тижня, яка буде здаватися “важкою”, є те, що ми не знаємо, що ми робимо або чому ми це робимо, і особливо, чи можливо це. Ми починаємо говорити, нам стає нудно, а потім ми йдемо.

Ключові слова цього тижня: уникати, заперечувати, виключати та апатія.

У цих трьох знаків зодіаку найскладніший гороскоп на тиждень з 13 по 19 лютого 2023 року:

1. Телець

Чому цей тиждень для вас важкий, особливо тому, що все, що ви робите, — це намагатися залишатися позитивним, щоб показати, що ви здатні й маєте талант? І, перш за все, ви заслуговуєте на більше уваги.

Не здавайтеся, Телець, вас просто випробовує Всесвіт, оскільки він знає, що ви достатньо сильні, щоб пережити найважчі часи.

Якби ви тільки могли отримати нагороду за те, що були такими сильними і стабільними, але, на жаль, цього тижня для вас немає нагород.

Це один із тих тижнів, коли для вас “жодні добрі справи не будуть винагороджені”, тому знайте, що б ви не робили, вас, швидше за все, неправильно зрозуміють. Але зберігайте безтурботність, Телець, тому що це єдине, що допоможе вам пережити цей тиждень цілим і здоровим.

2. Діва

Якщо ви відчуваєте, що цього тижня вас недооцінюють, Діва, це тому, що це не так. І хоча ви це знаєте, і на вашій роботі так було завжди, останнє місце, де ви очікували неповаги, – це дім. Людина, з якою ви живете, може створити вам проблеми; і це буде не смішно, і ви цього не приймете.

Єдине справжнє занепокоєння тут полягає в тому, що будь-які неприємності, які він чи вона завдасть вам, будуть за ваш рахунок. Хоча це не особисте, ваш друг чи сусід по кімнаті якось втягне вас у щось, і ось тут вам доведеться захищатися.

І ви відреагуєте правильно, ви навіть допоможете цій людині та скеруєте її до чогось кращого, і саме тут ви дізнаєтеся погану правду: їм байдуже.

Цій людині байдуже. Ви можете приготувати найсмачнішу вечерю, прибрати в будинку, попрати, цій людині все одно. Вона у своєму власному світі, і якщо ви зможете впоратися з цим, то почуватиметеся краще. Не сприймайте це особисто, навіть якщо це особисто. Бо насправді це її проблема, а не ваша.

3. Козоріг

Цього тижня, Козороги, ви будете робити те, що робите вкрай рідко.

І коли ви зазнаєте невдачі, у вас часто є два способи реагувати: або ви злитесь, або вдасте, що вам байдуже, і враховуючи, що транзит цього тижня сприяє апатії, ви будете більше осторонь. “Мені байдуже”,  але все одно розлючений.

Ваша невдача несерйозна, і інші навряд чи помітять. Але оскільки ви прихильник успіху та досконалості, думка про те, що ви не виконуєте свою роботу ідеально, викликає бажання кинути все об стіну, як у фільмі.

Думка про невдачу настільки немислима для вас, що єдиний спосіб впоратися з нею – це заперечувати, що вона сталася. Чим негативнішу позицію ви займете, тим більше ви будете вірити, що справді досягли успіху. Цього тижня ви станете майстром обману, тому будьте обережні та ніколи не сприймайте нічого як належне.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page