fbpx

Тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року ставить перед трьома знаками зодіаку багато випробувань. Нависає хаос і проблеми!

27.02. до 05.03.2023: Для 3 знаків Зодіаку тиждень буде не найкращий!

Тиждень з 27 лютого по 5 березня 2023 року ставить перед трьома знаками зодіаку багато випробувань. Нависає хаос і проблеми!

Поки інші знаки зодіаку проводять чудовий тиждень, троє з них скриплять зубами. Меркурій, Юпітер та інші планети несприятливі і приносять з собою багато проблем.

Знак зодіаку Скорпіон: стає незручно

Як Скорпіон, цього тижня ви помітите, що не всі навколо вас такі добрі до вас, як ви думали раніше. Звичайно, це вас розчарує і зіпсує настрій. Навіть якщо ви віддаєте перевагу сховатися, Нептун просить вас уважно вивчити всі стосунки з іншими людьми і зробити висновки.

Якщо невдоволення роботою мучить вас протягом тривалого часу, то зараз найкращий час для змін. Не чекайте більше і керуйте своєю долею.

Козерогам потрібні міцні нерви

Цього тижня Юпітер і Плутон у квадраті будуть діяти вам на нерви. На роботі одна проблема слідує за іншою, і у вас повні руки, але прогрес йде повільно. Фінансові вкладення та вигідні покупки краще відкласти на пізній термін, вони не під щасливою зіркою.

Крім того, квадрат Венери гарантує невдачу в коханні. Пари сперечаються через будь-яку дрібницю, а самотні опиняються в любовному спаді. Зачекайте, скоро знову буде гора.

Рибам потрібно багато терпіння

Ви так гарно все уявляли, але цього тижня нічого не йде за планом. Марс знаходиться в квадраті, і це перешкоджає професійному успіху, а також вашому щастю в коханні.

Все йде дуже повільно, і ви стаєте все більш нетерплячими. Не будьте занадто наполегливим і не тисніть на інших. Тоді Сонце і Плутон дадуть вам достатньо сил, щоб нарешті змінити ситуацію і все-таки досягти кількох своїх цілей.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page