fbpx

Тижневе Таро-новинка 1-7.04.2023 – це універсальна декомпозиція, яка присвячена всім знакам Зодіаку і відповідає на 3 запитання, які ви задаєте

Тижневе Таро-новинка 1-7.04.2023 – це універсальна декомпозиція, яка присвячена всім знакам Зодіаку і відповідає на 3 запитання, які ви задаєте

Таро 1-7 квітня 2023 р. Відповідь там, де ви її не очікуєте

Тижневе Таро 1-7.04.2023 відповість на 3 ваші запитання. Вивчіть відповіді карток і ви дізнаєтесь, що чекає вас у майбутньому.

Тижневе Таро 1-7.04.2023 – це універсальна декомпозиція, яка присвячена всім знакам зодіаку і відповідає на 3 запитання, які ви задаєте.

Щотижневе Таро 1-7 квітня 2023 р. – Зірка

Карта Зірка вказує на те, що у вас є великі шанси на позитивний результат важливої ​​для вас справи. Однак це не обіцянка, тому не варто вважати справу закритою. Однак якщо докласти трохи зусиль, все піде як слід. Найближчим часом вас чекає спокій, який позитивно позначиться не тільки на фінансах, але і на відносинах. Прислухаючись до інтуїції, ви зможете закрити складні питання з минулого.

Щотижневе Таро 1-7 квітня 2023 р. – Той, що висить

Той, що висить чітко вказує на те, що ви перебуваєте в підвішеному стані, і поки інші проблеми не будуть вирішені, ви не можете рухатися далі. Використовуйте цей час, щоб відпочити і розслабитися, адже скоро ваше життя повністю зміниться. Якщо ваші стосунки переживають кризу, проблеми можуть погіршитися. У той же час карта вказує на те, що для того, щоб домовитися, необхідно “відкласти” думки і негативні емоції і скупитися на факти.

Щотижневе Таро 1-7 квітня 2023 р. – Закохані, перевернуте

Перевернута карта “Закохані” означає, що вам важко прийняти рішення з важливого для вас питання. Щоб знайти ключ і шлях до розгадки, замість того, щоб шукати відповіді самому, слід звернутись до інших людей. Може виявитися, що прийняте вами рішення стане кінцем відносин або серйозними змінами в житті. Якщо ви перебуваєте у стосунках, подивіться на свої стосунки. Ця карта вказує на те, що ви повинні працювати над ними цього тижня.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page