fbpx
гороскоп
Тижневий гороскоп кохання на 1-7 серпня 2022 року. Овнам слід бути обережними зі своїми словами

Тижневий гороскоп кохання на 1-7 серпня 2022 року. Овнам слід бути обережними зі своїми словами.

Щотижневий любовний гороскоп на 1-7 серпня 2022 року підкаже, чого варто дотримуватися в любовному житті.

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто починати хвилюватися?

Овен

Овен може ненавмисно вимовити слова, які глибоко поранять близьку людину. Їм не варто зараз багато захоплюватися. Якщо у них достатньо співпереживання, вони помітять, що інша сторона зараз потребує підтримки, а не критики.

Телець

На Тельців чекає чудовий тиждень. Все, що їх засмучувало досі, тепер буде забуто. Вони зрозуміють, що досі перебільшували свої проблеми і впали в надмірний песимізм. Розбіжності в любовних стосунках усуне одна тиха розмова. Відтепер усе почне складатися чудово.

Близнюки

Близнюки повинні покласти свою гордість в кишеню і сказати “Вибач”. Якщо вони хочуть повернути довіру коханої людини, то по-іншому не зможуть. У найближчі дні варто написати щире повідомлення, сповнене тепла і співчуття. Це буде дуже добре сприйнято.

Рак

Зараз раки не повинні ні на кого нападати, інакше це обернеться проти них. Ревнощі не будуть для них найкращим порадником. Швидко виявиться, що вони неправильно оцінили ситуацію, але не знайдуть виходу з неї.

Лев

Левам зараз потрібно зосередитися на собі і серйозно подумати, чого вони насправді хочуть. Зараз багато людей почнуть нав’язувати їм свої бачення, тому вони повинні мати готову відповідь. Цього тижня вони будуть правити. Подумайте, що ви хочете сказати своїм близьким, перш ніж формувати повідомлення.

Діва

Дівам варто навчитися говорити своїм голосом. Якщо вони відчували, що їх пригнічували досі, цього тижня вони повинні про це поговорити. Інакше кохана людина все вирішить, не порадившись з ними.

Терези

Терези вже не судитимуть себе так суворо, як раніше. Замість того, щоб зосереджуватися на своїх недоліках, вони зосередяться на перевагах. Як тільки вони звикнуть так думати, то раптом помітять, що навколо них багато шанувальників.

Скорпіон

Скорпіони  втратять свою впертість. Вони не знайдуть компромісу, якщо будуть думати тільки про себе. Зверніть увагу на те, що має сказати інша сторона.

Стрілець

Стрільці помітять у чиємусь житті те, чого ніхто, крім них, не помітить. Тоді вони скажуть комплімент, який назавжди залишиться в пам’яті когось. Ця людина буде настільки вдячна їм, що вони почнуть думати про встановлення більш близьких стосунків.

Козеріг

Козероги опиняться в такому хорошому становищі, що самі будуть цьому здивовані. Усі їхні проблеми в житті раптово вирішаться самі собою, і вони кожен день засинають з посмішкою на обличчі. Кохана людина також відчує, що пора бути оптимістом і радіти життю. Серпневі вечори будуть чудовими.

Водолій

Водоліям потрібно буде зосередитися на своїй роботі, і вони нехтуватимуть своїми любовними стосунками. Якщо вони не знайдуть час сказати своїй коханій людині, що думають про них, вони введуть їх в оману. Вона відчує себе відкинутою і піде.

Риби

Риби можуть похвалитися своїми досягненнями в компанії щойно знайомої людини і навіть на мить не замислюватися, чи не злякаються вони цього. Навіть якщо вона менш успішна в даний момент, вона зможе висловити захоплення і підтримку, не приховуючи заздрості.

Фото – скріншот з відео