fbpx
гороскоп
Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року. Близнюкам вкрай не пощастить, а на Левів чекають зміни!

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року. Близнюкам вкрай не пощастить, а на Левів чекають зміни!

Щотижневий любовний гороскоп на 12-18 вересня 2022 року підкаже, чого варто дотримуватися в любовному житті. Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте!

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто починати хвилюватися? Читайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Любовний гороскоп на тиждень

Цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Овен

У Овнів складеться враження, що за ними хтось спостерігає. Однак їм не варто проявляти ініціативу і вступати в контакт з цією людиною – так вони ще більше соромляться. Щоб почати невимушену розмову, краще дочекатися відповідного моменту.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Телець

Тельці зараз стикаються з купою непорозумінь. Ретроградний Меркурій ускладнить їм зараз підбір слів. Це призведе до непотрібної суперечки з коханою людиною. Замість того, щоб пояснювати ситуацію, варто відверто сказати: “У мене поганий настрій”.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Близнюки

Близнюки повинні відмовитися від своїх любовних пригод цього тижня, оскільки їх буде переслідувати надзвичайна невдача. Що б вони не вирішили зробити зараз, це закінчиться величезною помилкою. Якщо вони не хочуть осоромитися перед людиною, яка їм подобається, їм доведеться на деякий час відмовитися від спілкування з нею.

Тижневий любовний гороскоп на 12-18 вересня 2022 року – Рак

Ракам доведеться захищатися від нападок коханої людини. Хтось почне тримати на них безпідставну образу і може вимагати вибачень. Краще ігнорувати це. Якби Рак зберігав спокій, вони уникнули б бійки.

Любовний гороскоп на тиждень 12-18 вересня 2022 – Лев

Цього тижня на Левів чекає багато змін. Незважаючи на те, що їх зараз намагатиметься “зачарувати” не одна людина, не варто одразу здаватися. Не все, що блищить – золото. Деякі пропозиції краще залишити без відповіді та взагалі не пояснювати.

Гороскоп кохання на тиждень 12-18 вересня 2022 року – Діва

Діви несподівано отримають купу повідомлень від колишніх і нинішніх коханих. Це приємно з’їсть їх самолюбство. Однак вони майже відразу зрозуміють, що насправді хочуть спілкуватися лише з однією людиною. Вони повинні сказати їй про це.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Терези

Терези помиляться, якщо почнуть повертатися в минуле. Їх колишнє кохання захоче цим скористатися і запропонує флірт або зустріч. Наміри будуть на вигляд серйозними, але це лише – на вигляд.

Гороскоп кохання на тиждень 12-18 вересня 2022 року – Скорпіон

Цього тижня Скорпіонів чекає дуже приємний сюрприз. Виявиться, що кохана людина довго готувала для них подарунок. Це буде надзвичайно вдалим і надовго покращить їхній настрій. Однак вони повинні відплатити йому – їхній партнер також повинен відчувати себе важливим.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Стрілець

Стрільцям може бути важко прийняти себе такими, які вони є. Натомість вони почнуть робити свою самооцінку залежною від когось іншого. Однак інша людина почне посилати їм суперечливі сигнали і збентежить їх. Це важливий урок про те, щоб нікого не зводити на п’єдестал.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Козеріг

Козерогам  сподобається друг або колега по роботі. Ця людина не відразу розкриє свою любов, але почне з’являтися навколо все частіше. Варто її заохотити. Побачення з нею може виявитися надзвичайно вдалим.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Водолій

Водолії будуть дещо здивовані. Людина, яка їм подобається, буде говорити з ними нешанобливо. Краще не сприймати це особисто. Не варто турбуватися про людину, яка поводиться настільки не зріло.

Тижневий гороскоп кохання на 12-18 вересня 2022 року – Риби

Риби  можуть почати думати про себе більш критично, ніж зазвичай. Однак перш ніж вони припустять, що більше не подобаються протилежній статі, їм варто дізнатися про це під час суботнього вечора. У компанії друзів вони виявлять, що в очах оточуючих вони зараз дуже привабливі.

Гарних усім вихідних!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page