fbpx
гороскоп
Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року: Терезів чекає велике розчарування

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року. Терезів чекає неймовірне розчарування

Тижневий любовний гороскоп на 22-28 серпня 2022 року підкаже, чого слід дотримуватися в любовному житті вже зараз. Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте!

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто починати хвилюватися? Читайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Овен

Овни можуть бути трохи розчаровані, коли виявлять, що у них мало шансів на курортний роман. Якщо до цього часу їм не вдалося познайомитися з кимось цікавим, навряд чи їхня ситуація зміниться. Це сигнал зосередитися на собі і подумати про своє подальше життя.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Телець

Тельці не повинні заводити тісні відносини, якщо вони не планують їх продовжувати. Той хто закохається без пам’яті, довго не зможе оговтатися. Краще цього уникнути.

Любовний гороскоп на тиждень 22-28 серпня 2022 – Близнюки

Близнюки опиняться в скрутному становищі. Хоча вони сподівалися, що їхні інтриги останніх двох тижнів ніколи не розкриються, бо про них усі забули, тепер за них доведеться відповідати. Не варто робити вигляд, що нічого не сталося. У когось є докази того, що насправді сталося.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Рак

Раки будуть під пильним оком друзів чи родичів. Якщо вони думають, що можуть зав’язати таємний роман, то дуже помиляються. Кохана людина відразу помітить, що він робить, або ж їй “підкажуть”.

Любовний гороскоп на тиждень 22-28 серпня 2022 – Лев

Леви можуть відчувати себе так, ніби всі раптом про них забули. Тому новина, яку вони отримають у середині тижня, стане для них величезним сюрпризом. Цей приємний сюрприз змусить їх повністю змінити спосіб мислення.

Любовний гороскоп на тиждень 22-28 серпня 2022 – Діва

Діви не повинні ставити свою самооцінку в залежність від інших людей. Якщо їм некомфортно в їхній компанії, вони можуть відмовитися від стосунків і шукати когось, хто їм більше підходить. Настав час нагадати собі про власну гідність.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Терези

Цього тижня Терезів може чекати неприємне розчарування. Людина, яка їм подобається, не поверне їх інтерес. Вона виявляє, що в її житті є хтось, хто змушує її відчувати себе сильнішою. Хоча це буде болісним відкриттям, вам доведеться з цим змиритися. Немає ознак того, що ця ситуація змінилася.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Скорпіон

Скорпіонам зараз не варто розвивати тісні стосунки з Близнюками. І дружба, і роман з цим знаком зодіаку закінчаться чудовим сюжетом з плачевними наслідками. Краще триматися подалі від таких ситуацій.

Любовний гороскоп на тиждень на 22-28 серпня 2022 року – Стрілець

Стрільці не можуть звинувачувати людину, яка не виконала їх бажання, якщо вони не сказали його вголос. Ніхто не зобов’язаний здогадуватися, що ми насправді маємо на увазі. Просто запитайте про те, що нас хвилює. Тоді може виявитися, що інша сторона хоче того ж.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Козеріг

Козерогам варто почати ігнорувати партнера мрії і діяти так, ніби він зовсім перестав про нього думати. Тоді він перестане бути вищим за вас і покаже свої справжні почуття.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Водолій

Водоліям  потрібно бути чесними, якщо вони хочуть, щоб поруч була людина, яка їм дорога. Інакше нічого доброго не чекайте.

Тижневий гороскоп кохання на 22-28 серпня 2022 року – Риби

Риби  не повинні згадувати минуле. Якщо вони відчувають, що історія давно закінчилася, немає сенсу її тягнути. З настанням нового сезону їм вдасться познайомитися з багатьма цікавими людьми, серед яких може з’явитися новий партнер. З ним вони будуть набагато щасливіші.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page