fbpx
гороскоп
Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року: що може привести Скорпіона до розчарування

Тижневий любовний гороскоп на 5-11 вересня 2022 року підкаже, чого слід дотримуватися в любовному житті. Вам цікаво, що вас чекає? Перевірте!

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто починати хвилюватися? Читайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Овен

Овнів буде обожнювати той, хто не має щодо них щирих намірів. Якщо вони довіряють цій людині, то можуть гірко про це пошкодувати. Після цього чутки збентежать їх і змусять соромитися. Зараз краще не зустрічатися.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Телець

Тельці почнуть думати про нове знайомство. Зараз їм хтось дуже сподобається, тому вони хочуть познайомитися з ним ближче. Однак їм завадить це зробити сором’язливість. Вони повинні знайти спосіб зламати це. Відносини з людиною, яка їх приваблює, будуть відмінними.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Близнюки

Близнюки не повинні сумувати за тим, кого зустріли влітку. Ця людина швидко повернеться до повсякденного життя і забуде про цей роман. Вона не хотіла б зараз залишатися на зв’язку. Краще забути про неї.

Тижневий любовний гороскоп на 5-11 вересня 2022 – Рак

Раки відчують, що настав час почати новий етап. Вони будуть готові попрощатися з минулим і почати все спочатку. Однак важливо, щоб вони залишалися оптимістами. Інакше вони принесуть нещастя.

Любовний гороскоп на тиждень 5-11 вересня 2022 – Лев

Леви переживуть те, чого не очікували. Зараз в їх любовному житті буде багато приємних сюрпризів. Леви повинні не думати про них, а радіти життю. У жовтні настане час для серйозних роздумів.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Діва

Діва чудово контактуватиме зі знаками зодіаку, що належать до стихії Вогонь. Найближчим тижнем варто призначити зустріч Овну, Стрільцю чи Леву. Це буде незабутня та насичена зустріч. Це може стати початком красивого знайомства.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Терези

Терези познайомляться з кимось, з ким у них є шанс створити стосунки. Проте ця людина має за плечима чимало неприємних переживань. Вона може приховати свої страхи, зробивши вигляд, що її зовсім не хвилюють близькі стосунки. Якщо Терези дозволять, вони можуть почути багато болючих слів. Краще відразу встановити межі та вимагати поваги з боку іншої сторони. Це змусить її діяти інакше і не змарнувати свій шанс на любов.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Скорпіон

Скорпіони будуть думати про те, що їх чекає найближчим часом. Однак астрологи застерігають, щоб не було надто високих очікувань. Це може призвести до розчарування Скорпіона.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Стрілець

Шансів повернути колишню половинку у Стрільців немає, як би вони не намагалися. Інша сторона хоче думати тільки про те, що перед нею, тому вона тікає від спогадів, особливо болісних. Вона не прийме вибачення зараз.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Козеріг

Козероги можуть зробити когось “червоним”. Їх чари тепер будуть сильно впливати на протилежну стать. Вони стануть спoкусливuми і хижими, тому зможуть дістати кого завгодно. Тому їм не варто проводити ці вихідні вдома.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Водолій

Водоліїв тепер спіймають на змові, яку вони задумували на початку року. Хоча їм здавалося, що вона позаду, але зараз змова повернеться до них. Вам доведеться взяти на себе відповідальність за свою поведінку.

Тижневий гороскоп кохання на 5-11 вересня 2022 року – Риби

Риба буде балована і обожнювана. Однак вони можуть проявити недовіру до свого шанувальника, що сильно йому зашкодить. Їм слід подумати, чи не приписують вони йому чужі вади. Варто дати йому шанс і пізнати його ближче.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua