fbpx
гороскоп
Тижневий гороскоп на 5-11 вересня 2022 року містить важливе застереження. Його варто дотримуватися, щоб не розчаруватися!

Цього тижня вам краще бути обережним щодо однієї речі. Астрологи попереджають про невдачу

Тижневий гороскоп на 5-11 вересня 2022 року містить важливе застереження. Його варто дотримуватися, щоб не розчаруватися.

На цьому тижні повний місяць у Рибах 10 вересня 2022 року матиме сильний вплив на всі знаки зодіаку. Зараз невдалий час починати нові справи та заводити друзів.

Гороскоп на цей тиждень говорить нам, що наступні дні будуть досить спокійними. Однак це станеться лише за певної умови. Це найкращий час, щоб трохи сповільнитися, обміркувати свою ситуацію та навести порядок у своїх справах. Не варто зараз щось починати чи квапити якісь проєкти. Відсутність терпіння і здорового глузду зараз є дуже серйозною помилкою.

Цього тижня вам краще бути обережним щодо однієї речі. Астрологи попереджають про невдачу

Як нам діяти цього тижня, щоб уникнути проблем? Ось поради астрологів:

1. Не поспішайте ні з чим

Найближчими днями очікувати якихось рішень не варто. Ніхто з нас не зможе зробити вибір у важливій справі, а тиск ззовні створить лише додаткові труднощі. Це час, коли терпіння стане нашою найбільшою силою. Якщо ми це зробимо, у нас буде шанс на успіх у майбутньому.

2. Не судіть легковажно

Замість того, щоб робити висновки на основі невеликої кількості інформації, ми повинні тепер збирати інформацію про те, що нас цікавить. Завдяки цьому ми отримаємо перевагу над оточенням. У той час як іншими можуть керувати надзвичайні емоції, ми можемо зберігати спокій і проявляти свою спостережливість. Чим більш нейтральні ми зараз, тим більше ми отримаємо вигоду в найближчому майбутньому.

3. Зробіть “порядок” у всьому

Через повний місяць наше життя може стати хаотичним. Ми будемо розгублені, і нам буде важко зосередитися. Гарна ідея подбати про будинок – якщо ми організуємо цей простір найближчими днями, наші думки пожвавляться. Ми будемо знати, що робити.

4. Не дійте під впливом емоцій

Тепер нічого доброго для нас не буде, якщо ми спонтанно виражаємо свої почуття. Щоразу, коли ми вирішуємо комусь щось сказати, хоча наша інтуїція підказує нам цього не робити, ми будемо шкодувати про свою поведінку. Всі емоційні дискусії тепер призведуть до глибоких непорозумінь і розривів. Якщо ми хочемо зберегти важливі для нас стосунки, тепер нам слід уникати необачних розмов.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua