fbpx
гороскоп
Тижневий гороскоп від 14 листопада 2022 року. У цих 3 знаків Зодіаку найкращий тиждень: все у ваших руках!

Тижневий гороскоп від 14 листопада 2022 року. У цих 3 знаків Зодіаку найкращий тиждень: все у ваших руках!

Що говорить нам космос зараз? Довіряти! І навіть якщо це особливо важко для більшості з нас зараз, ми всі помітимо, що мир повернеться як всередині, так і зовні. Хоча всі знаки зодіаку виграють від цього, чотири знаки зодіаку будуть особливо щасливі.

Гороскоп на тиждень 14 листопада: цим 3-м знакам Зодіаку пощастило найбільше.

Близнюк

Силова планета Марс разом із Сатурном дає потужний заряд енергії, який знак зодіаку Близнюки використовує спеціально для здійснення мрій цього тижня. Це добре, адже все у ваших руках. Що важливо зараз: замість того, щоб боятися невідомого, згідно з гороскопом, ви повинні почати тиждень з великою цікавістю до нових речей.

Телець

Що вам зараз потрібно? Новий початок! Найкраще те, що у вас є можливість робити це щодня! Цього тижня Юпітер і Уран надають необхідний імпульс і допомагають знаку зодіаку Телець час від часу змінювати точку зору. Важливо: не обов’язково бути вовком-одинаком, знайдіть союзників!

Риби

Марс і Венера проходять поперек і тому не забезпечують найкращих результатів з точки зору творчості чи енергії. Хіба це не звучить як особливо хороший тиждень? Ви жартуєте? Ви серйозно, коли це говорите! Тому що космос свідомо натискає кнопку паузи і таким чином дає знаку зодіаку Риби можливість повністю зосередитися на собі.

Скористайтеся цією невеликою перервою та поставте собі кілька незручних запитань. Згідно з гороскопом, це приведе вас далі в довгостроковій перспективі!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua