fbpx
гороскоп
Тижневий гороскоп з 29 серпня по 4 вересня 2022 року містить тривожне повідомлення. Згідно з баченням астрологів, ми стикатимемося з багатьма емоційними проблемами: поради, які змінюють життя на краще

Тижневий гороскоп з 29 серпня по 4 вересня 2022 року містить тривожне повідомлення. Згідно з баченням астрологів, ми стикатимемося з багатьма емоційними проблемами: поради, які змінюють життя на краще

Цей тиждень може виявитися складним для всіх знаків Зодіаку. Під впливом Марса і Меркурія ми можемо кілька разів вийти з себе.

Зміна системи планет може викликати в нас глибоко приховані емоції цього тижня. Мало що має статися, щоб ми звільнили їх від контролю. Навіть, здавалося б, незначні ситуації — а також слова чи жести інших людей — тепер можуть змусити нас раптово розгніватися, відчути безсилля чи ревнощі. Цей тиждень для багатьох з нас пройде під гаслом, що складається з двох слів:

Слабкості та нездужання

Щоб зрозуміти ці сильні емоції, ми повинні усвідомити, що вони викликані хворобливими спогадами. Поведінка оточуючих тепер буде нагадувати нам про найважчі переживання з минулого. Тому наша реакція може бути дещо перебільшеною. Ми повинні бути обережними, щоб вона не виявилися руйнівними для нас самих.

Як кажуть астрологи, найбільше проблем на цьому тижні може завдати нам ображена гордість – особливо коли хтось не виправдає наших очікувань у питаннях прихильності. Під впливом ображених почуттів ми починаємо сумніватися в собі і критично ставитися до себе. Це може призвести до компромісу, який фактично вимагатиме від нас занадто багатьох поступок

Наслідки такої поведінки будуть тривалими та неприємними, – каже астролог Верена Бахман.

Найближчим часом ми повинні усвідомити, що наші приховані страхи і комплекси можуть проявлятися чи не на кожному кроці. Не варто діяти імпульсивно. Натомість набагато краще розглянути, звідки походять наші сильні емоції. Що показує нам поведінка інших? Чи є якась частина нашої психіки, яка потребує зцілення? Тепер у нас буде можливість попрацювати над цим і звільнитися від негативних думок.

Люди, яких хтось образив, можуть звільнитися від токсичних стосунків за допомогою методу сірого каменю. Їм слід пам’ятати, що краще пробачити, ніж жалкувати. Це позбавить їх від хворобливих почуттів з минулого і дозволить знову почати усміхатися.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua