fbpx
гороскоп
Тижневий любовний гороскоп на 17-23 жовтня 2022 року підкаже, кому слід відпустити свого партнера і забути, а хто повинен дати другий шанс, оскільки це доля, а не проста забаганка!

Тижневий любовний гороскоп на 17-23 жовтня 2022 року підкаже, кому слід відпустити свого партнера і забути, а хто повинен дати другий шанс, оскільки це доля, а не проста забаганка!

Хто зараз може бути спокійним за своє любовне життя, а кому варто починати хвилюватися? Читайте любовний гороскоп на цей тиждень і дізнайтеся, чого очікувати.

Любовний гороскоп на тиждень

Цікаво, що станеться у вашому любовному житті найближчим часом? Якщо ви хочете підготуватися до майбутніх днів, прочитайте свій любовний гороскоп на цей тиждень.

Гороскоп кохання на тиждень 17-23 жовтня 2022 року – Овен

Овнам нарешті доведеться забути про колишню любов. Кохана людина все ще в їх голові, але поточна планетна система не сприяє відновленню контакту. Краще не відправляти повідомлення колишньому. Скоріш за все, не відповість.

Тижневий гороскоп кохання на 17-23 жовтня 2022 року – Телець

Тельці не повинні довго думати про те, що їм робити. У їхньому житті є людина, яка давно чекає пропозиції стосунків. Незабаром вона може втратити терпіння, тому не обманюйте її. Якщо вона піде, то вже не повернеться.

Гороскоп кохання на тиждень 17-23 жовтня 2022 року – Близнюки

Близнюки перестануть ідеалізувати об’єкт своїх зітхань і раптом виявлять, що людина їм зовсім не подобається. Вони не повинні говорити про це, тому що це її засмутить.

Тижневий гороскоп кохання на 17-23 жовтня 2022 року – Рак

Найближчим часом Рак може почуватися трохи гірше, ніж зазвичай. Їх комплекси дадуть про себе знати, що змусить засумніватися в своїй привабливості. Їм зараз не варто контактувати з токсичними людьми. Їм це точно не допоможе.

Любовний гороскоп на тиждень 17-23 жовтня 2022 – Лев

Левам потрібно набратися терпіння. Є хтось, хто хоче піти з ними, але йому потрібно трохи більше часу, щоб набратися сміливості. Якщо вони не кваплять цю людину, вони створять щасливі стосунки за кілька тижнів.

Любовний гороскоп на тиждень 17-23 жовтня 2022 – Діва

Діви забудуть про неприємні спогади і вирішать почати все спочатку. Коли вони пробачать коханій людині всі образи, їм стане набагато легше. Вони не пошкодують про це рішення – воно принесе тільки хороші наслідки.

Тижневий гороскоп кохання на 17-23 жовтня 2022 року – Терези

Терезам не варто переживати через миттєве мовчання, яке запанувало в їхніх стосунках. Це означає, що кохана людина думає про них навіть більше, ніж зазвичай. Нещодавно вона зрозуміла, наскільки сильні її почуття.

Тижневий гороскоп кохання на 17-23 жовтня 2022 року – Скорпіон

Скорпіонам варто враховувати втому партнера, інакше вони можуть його дратувати. Ця людина в найближчі дні потребуватиме підтримки, а не тиску. Варто поводитися з нею ніжно.

Гороскоп кохання на тиждень 17-23 жовтня 2022 року – Стрілець

Стрільці повинні набратися сміливості і сказати те, що їх найбільше хвилює. В іншому випадку кохана людина не зможе задовольнити свої потреби. Якщо Стрільці відчувають розчарування, вони можуть звинувачувати тільки себе.

Гороскоп кохання на тиждень 17-23 жовтня 2022 року – Козоріг

На цьому тижні Козероги почують зізнання в любові, якого вони не очікували. Хтось відчуває до них глибоку прихильність і мріє провести з ними все життя. Варто дати цій людині шанс. Все вказує на те, що ці відносини будуть щасливими.

Тижневий гороскоп кохання на 17-23 жовтня 2022 року – Водолій

Водоліям необхідно знайти спосіб порозуміння з коханою людиною. Інакше все піде шкереберть. Зараз краще нічого не приховувати – партнер все одно про це дізнається.

Тижневий гороскоп кохання на 17-23 жовтня 2022 року – Риби

Риба може подобатися кільком людям одночасно. Вони почуватимуться втраченими через це, але їм не варто хвилюватися. Їхня інтуїція дуже швидко підкаже, хто для них буде кращим. Цю людину вони зрозуміють без слів – легко відкриють в ній свою другу половинку.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page